Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A prugyi duo miert jutott el...

A prugyi duo miert jutott el eddig?

Figyelt kérdés
Olyan szanalmasak, es tehetsegtelenek! A zsuri szerint (kiveve Puzser)meg olyan jo mint Jennifer, aki sokkal szinvonalasabb produkciot ad.

2012. máj. 6. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
szerintem is nagyon bénák tegnap is annyira csöpögött a műsor és szánalmas volt az egész hogy kinyomtam a tévét. jobb híján:HAJRÁ QUANTUM XXL!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Na vajon miért! Mert rájuk szavaznak a kisebbségiek!

Szívem szerint be se kerültek volna az élő műsorba, mint ahogy Juhász Marci se! Immigrants-et kiejteni nagy vétek volt. :(

2012. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tettszenek, de többet elértek az életbe mint én
2012. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Immigrants azért esett ki, mert érettségizniük kell ezen a héten. AZért vannak meg, mert ha valakit egy előző évi tehetségkutatóban kiejtenek, nagy lesz a felnáborodottság, és egyre több lesz, így a rajongók is növekszenek egy év alatt, aztán újra elindulnak és még nagyobb lesz a rajongótáboruk, és az emberek mind rájuk szavaznak(ld. Muri Enikő is előző xfaktorban is indult, nagyobb lett a rajongótábora, Jennifer is így van ezzel(ő X faktorban indult, EZ van Gigi vel is, amint nekerült az élő műsorba, már nyomják neki a szavazatokat)
2012. máj. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért szerintem ez nem teljesen igaz, mert ezeket a visszatérőket már elfelejtik, mire visszatérnek.

Egyébként Muri Enikőnek meg volt hozzá a tehetsége, hogy akár meg is nyerje az Xfaktort.

2012. máj. 7. 08:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért jutott el idáig a Prügyi duó, mert tehetségesek. A dalok olyanok, amilyenek, a legutóbbi pl. egy "nem mi választottuk, bele kellett egyezni" dal volt, amit túl sokszor el sem játszottak az adás előtt. Ez egyértelmű volt, Ricsi nézte a kottát olyakor, amúgy meg lazán lenyom fejből egy kigyakoroltabb számot, ami el is várt. Aki járt már zeneiskolában, az tudja, hogy hogyan játszanak a hangszeren tanulók. Ricsi öt évig járt egy zeneiskolába, gyakorolni alig tudott. Volt, hogy otthon a kottából FEJBEN tanulta meg a dalt, nem volt zongorájuk. Fantasztikus hangokat csal elő a zongorából, nagyon szép harmóniákat használ. Krisztián zongorázni tanul, nem énekelni, ahhoz képest nagyon is jól énekel. Amatőr tehetségkutatónak hívják a CSISZ-t, ők amatőr tehetségek.
2012. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mert a zsűri észre vette, hogy csórók és megsajnálta őket!
2012. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem szánalmasnak, hanem tehetségesnek látom őket. Még csak 16 évesek, innen kezdve csak zenetanulás és gyakorlás kérdése a dolog és ők rengeteget fejlődhetnek, sokra vihetik. Egy amatőr tehetségkutatón indultak, egyértelmű, hogy eljutottak idáig, sőt mi az első háromban vártuk őket. Vegyük az első dalt, a Végső vallomást. Ha valaki öt évig őrült módjára gyakorolná ezt a dalt, s el tudná játszani úgy, mint Babos Ricsi, akkor az nem kiemelkedő tehetség. Csakhogy Ricsi és Krisztián a fellépés előtt egy óráig gyakorolták ezt a számot. A Stevie Wonder dalt meg igen jól előadták, lazán, s azt sem hónapokig gyakorolták. Krisztián természetesen énekel és tiszta hangon! Ja, s nem ordít - valahogy az a nézet alakult ki, hogy nem is jó énekes az, aki nem üvölti végig a dalokat. Szerencse, hogy Janet Jackson - aki mellesleg nem a kedvencem, de vitathatatlanul jó hangja van - nem kicsiny hazánkban tevékenykedik, mert e logika alapján itthon őt nem értékelnék, ugyanis ő aztán tényleg nem ordítozik, csak ő is tiszta hangon énekel.
2012. máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!