Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek nem uncsi és...

Szerintetek nem uncsi és szánalmas ez az Edina-Máté páros? (éden hotel 2)

Figyelt kérdés

De komolyan, ez az Edina egy rettentő buta és unalmas lány és nem is veszi észre..


Remélem sikerül a jövőhéten összehozniuk a többieknek, hogy kiessenek..

Edina nagyon szánalmas.. De komolyan, úgy gondolta, hogy a kommenteknél egy pszichológussal beszél? Nagggyon égő szegényke..


Ez az én véleményem..

Nektek mi a véleményetek róluk?



2012. máj. 6. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Edina nem tehet róla h belezúgott Mátéba, ez bárkivel előfordulhat, nem lehet parancsolni az érzelmeknek. Viszont Máté viselkedése undorító. Annyira kihasználja szegény lányt,(aki sajnos nem veszi észre) nem is érdekelné ha esetleg Edina kiesne. Ja és az is mekkora szemétség tőle h miután párszor lefektette Edinát aztán mondja meg neki h kint bizony van csaja -.-" Szemét disznó ez a Máté, és biztos a kinti életben is folyton megcsalja és átveri a barátnőit.
2012. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, sztem az Edina ilyen egy éjszakára jó lesz típusú csaj, nem hiszem hogy volt már hosszabb kapcsolata, legalább is eléggé úgy fest hogy semmi fogalma a pasik linkségéről(amit egy átlag ember 2-3 kapcsolat után kitapasztal), olyan mint egy 12 éves kislány.. én nemtom..

Elég sok pasival is bújt már ágyba(korához képest) és hát valószínű egyiknek sem kellett..


Na mindegy.. ez a Máté gyerek meg.. sztem messziről süt róla hogy megbízhatatlan és link...

2012. máj. 6. 21:44
 3/15 anonim ***** válasza:

Én nem így látom Edinát. Nekem egy szimpatikus csajnak tűnik, és értelmes is. Igaz kissé naiv, mert nem látja, hogy Mátét egyáltalán nem érdekli csak "használja". De mit is szoktak mondani.. a szerelem vakít?! Edina már azt is nyilatkozta h reméli ha kimennek Mátéval összejön. Szal Edina komoly érzelmeket táplál iránta. És csak annyi a hibája, (ha annak lehet nevezni) h pont egy ilyen hülye tapló pasiba lett szerelmes.És ez a játékába fog kerülni.

Azt honnan veszed h sok pasival bújt ágyba, talán ő mondta??

2012. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3-as! Igen ő mondta, vagyis hát Mátéval kérdezgették egymást és annyi derült ki, hogy 20-30között (ha jól emlékszem), persze Máté nem válaszolt...
2012. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én is nagyon unom már őket főleg h egyoldalú az egész, Edina megy Máté után, Máté meg le se sz*rja őt...

mindig utálom ezeket a nagy "szerelmi történeteket" a valóságshowkban, mert sokszor csak az ő szerelmi drámájukat mutogatják, közbe meg biztos történt más érdekes is bent...

ilyen volt pl.:

vv4-ben Gigi-Jerzy

vv5-ben Veronika-Cristofel, Gergő-Seri

és az a közös bennük h mindegyik történet egyoldalú volt, és azt kellett nézni h az egyik fél mindent megtesz h lerázza a másikat, a másik fél pedig mindent megtesz h a másikkal legyen... 1 ideig még vicces is de ha a 40 percből, 20 percet ezt kell nézni akk nagyon unalmas és idegesítő lesz...

2012. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, már mondta, hogy mennyivel bújt ágyba!(jól írta a 4-es!:)

Hát igen, szegénykém elég szánalmas...


5-ös!:)

Tök igazad van, már engem is elfog a hányinger ha megint a "Máté-Edina-Lelkizés" jön.. Edina nyavajog(mást sem csinál) Máté meg finoman közli hogy nem érdekelsz..


Én nem értem miért kell őket bevágni.. tök uncsik..


DE komolyan ha a Máté gyerek ilyen 'lesz*rom' Edinával állandóan, akkor ez hogy nem tűnik fel szerencsétlennek??


Jól mondták Píték: "szomorú kutyafej!" xD

2012. máj. 7. 19:49
 7/15 anonim ***** válasza:

Edinát eléggé megsajnáltam ahogy Máté kihasználja. Igaz nagyon naív szegény, így ki is tudja használni. 30-40 pasi? Te jó ég! Nem néztem belőle ki hogy ekkora ribi.

A Máté szimpi volt, amíg ki nem derült hogy barátnője van. Akkor nagyon lesüllyedt a renoméja a szememben. Illenek egymáshoz.

Amúgy az igaz, hogy lefeküdtek egymással? Mert elég sok részt kihagytam. Ha igaz akkor fantasztikus gyerek lehet a Máté is, hogy ennyire "szereti" a barátnőjét.

2012. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7es! 20-30-al, nem 30-40-el. Bár nem sokat jelent. Igaz-e , hogy lefeküdtek? Egy időben minden este d..tak. A végén már félig betakarózva hátulról...
2012. máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8-as igazad van bocsi! Nem tudom miért írtam 30-40-et kicsit megkavarodtam.

Akkor szép gyerek lehet a Máté is. Most akkor a kinti nőjét szereti, de nem bírja a nadrágjában tartani a rudit. Ennyit a hűségről.

2012. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Máté röptében a legyet is!xD

Tegnap Noémire is rámászott(mivel most ő a párja), sztem, ha hagyja magát, akkor őt is meghúzta volna!:)

2012. máj. 9. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!