Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Esmeralda hány éves? (telenove...

Esmeralda hány éves? (telenovella)

Figyelt kérdés

Nem a színésznőre vagyok kíváncsi azt tudom hogy Leticia 1968-ba született. Az oké, hogy 97-es a sorozat, de szerintem nem 29 éves.

A filmbe azt mondják Jose Armando orvos lett. Ugye egy napon születtek.


Kb. hány éves lehet a sorozat kezdetén Esmeralda? (karakter szerint)


köszi:) most kezdtem el nézni a neten és kíváncsi vagyok.


2012. máj. 11. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 vagy 21 éves volt az elején
2012. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem is ez volt a tippem, csak érdekes hogy valaki ennyi idősen orvos lehet. ( Jose Armando)
2012. máj. 13. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:

De ahogy emlékszem, nem rögtön az elején lett orvos, a cselekményben eltelt legalább egy év addig.

És lehet hogy a sorozat kezdetén nem 20-21, hanem 22 évesek voltak, és akkor 23 évesen lett orvos.

2012. máj. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
de akkor miért 30 éveseket tesznek be ilyen szerepekre? Mai napig nem tudom felfogni
2012. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:)

Nem nézett ki többnek 23nál

2012. szept. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Én a Marichuy- Szerelem diadala esetében nem tudom megérteni, hogy a sorozat elején a fiatal Victoria szerepébe miért az 50 éves Victoriát megformáló nőt tették, akit próbálták fiatalítani, de látszott rajta, hogy sokkal többnek néz ki.
2013. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A sorozat kezdetén 1éves volt

De te nem erre gondolsz volt kb.20

2019. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!