Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Csillag Születikben hogy is...

A Csillag Születikben hogy is van a pontozás?

Figyelt kérdés
A CsiSZ oldalán fent van a szabályzat, de abból semmit se értettem meg. Ott ugyanis a példában az volt, hogy a zsűri és a szavazók sorrendje ugyanaz. Lehet, hogy én vagyok hülye, de nem tiszta a dolog.

2012. máj. 12. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A zsűri felállít egy sorrendet, ott az első kap annyi pontot, amenniyen vannak, a második egyel kevesebbet...és az utolosó 1-et (persze ez megváltozik, ha a zsűri listáján holtverseny van).

A nézők szavaznak és felállítanak egy sorrendet, a legelső kap annyi pontot, amennyien vvannak, a második egyel kevesebbet és az utolsó 1-et.

A végén összesítik, ezeket az utólagos"pontszámokat" és akinek a legkevesebb pontja van, az esik ki.


Amitmeg a műsorvezetők szoktak mondani, az az, hogy ha a végleges "pontszámokban"(helyezésekben) holtverseny van, akkor az meg előbbre, akire többet szavaznak a nézők.


Ha valami nem világos, írj, de remélem már érted :)

2012. máj. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, most már világos:)
2012. máj. 13. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:
és mi van akkor ha a zsűri listáján az utolsó helyen álló kap a nézőktől pl.2 szavazatot az utolsó elötti meg 1-et ugye akkor holtverseny van akkor hogy döntök el hogy ki esik ki?újra indítják a szavazást azzal a 2 emberrel?
2012. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!