Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Megasztár...

Mi a véleményetek a Megasztár 6-ról?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 13:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Az énekesek hangjáról.
2012. máj. 14. 14:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem néztem a megasztárt, eddig egy évadát sem. Ha volt jó énekes, akkor utólag hallottam róla, pl. Rúzsa Magdi.

Viszont szombaton sikerült elkapnom belőle egy egy órás részt. Háááát... nem értem miért rajonganak annyian azokért az énekesekért. Egyátalán nincs jó hangjuk, sőt pocsékul énekelnek. De ami még ennél is rosszabb, hogy a zsűri agyon dicsérte őket, hogy milyen fantasztikusak. Ebből nekem az jött le, hogy most vagy ennyire nem látják a tehetségtelenséget, vagy a producerek mondták nekik, hogy egy rossz szavuk sem lehet, esetleg ők maguk is félnek attól, hogyha negatív véleményt alkotnak akkor rajongókat veszítenek és sokan megharagudnak rájuk.

Nagyon mesterkélt az egész. Az első néhány szériában még voltak tehetségek, de mára már kifogytunk belőlük. Az csak egy 10 milliós népességű kicsi ország, ahol évente van 3 ilyen tehetségkutató. Ez nem Amerika ahol a sok százmillió emberből tudnak válogatni.

2012. máj. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge, egyre rosszabb minden évad.Az hogy 4 órásra húzzák a döntőket annyira szánalmas és erőltetett.Az énekesekre meg nincs szükség el fognak tűnni mert így is telített a zenei piac.
2012. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 blaníííí ***** válasza:
szánalmas -.-
2012. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!