Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy tetszett az első "A...

Hogy tetszett az első "A gyanú árnyékában" rész? Fogjátok nézni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 11:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem fogom nézni, engem nem érdekelnek az effajta sorozatok, és nem is tetszett az első rész...
2012. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem kötekedésből de ha nem érdekel az ilyesfajta sorozat miért nézted meg az első részt??!
2012. máj. 15. 12:52
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert nem látta az előzetesét, h ez milyenfajta sorozat... :)
2012. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Uh, mi csak belenéztünk, a német RTL csatornán is ez megy éjjel-nappal, alpári és gusztustalan.
2012. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rettentő gáz. Nem fogom nézni.
2012. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nekem tetszett, tuti h megnézem ma is...

/amúgy ahhoz képest hogy mindenki azt mondja akikkel beszéltem hogy nem nézte, a tegnapi adást 1,3 millióan látták/

2012. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
az a 1,3 millió kedves barátom, azt jelenti hogy abban a röpke óra alatt, annyian kapcsoltak a retek klubbra.:) kíváncsi vagyok hogy mennyi ember nézte VÉGIG.. maximum 50 ezren.
2012. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Katasztrófa. Olyan pocsék, mint anno a 'Katalin bírónő' volt. Megjátszott és hiteltelen az egész. Ripacs megélhetési szereplők gyülekezete. Pénzért járatják le magukat, szégyen hogy erre van igény ebben az országban. Magyarok inkább ne csináljanak sorozatokat!
2012. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Szánalmas én el se hittem hogy ilyen gyenge színészek léteznek,igazi prolik.Nem néztem 5 percnél tovább és a többit se fogom.
2012. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kóródi Vanda ***** válasza:
ők nem színészek csak amatőr szereplők..és eddig mindegyik remekül játszotta el a szerepét..;)és sztem egyáltalán nem szar....majd kíváncsi leszek mit szóltok ahhoz a részhez amikor az én részem jön..;) de ht ezvan..van akinek nem tetszik van akinek pedig igen...mégis a legtöbb ember szereti....;)
2012. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!