Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem találok két reklámot...

Nem találok két reklámot (discovery, nat geo) tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, ez discovery-s -> arról szól, hogy mutatnak részleteket, mintha a világűrben lenne az egész, de közben ugye minden a tengereink/óceánjaink alatt van. Be is mondják, hogy többet tudunk az univerzumról, mint az óceánjainkról... Vmi ilyesmi...


A nat geo-s (de ebben sem vagyok biztos, h a nat geo-n megy) arról szól, hogy egy nő mondja, h miért szeret "élni"... és a végén azt mmondja, hogy azért, mert "melletted szabad vagyok" ... vmi ilyesmi :/ kb 2x láttam, sajna nem tudtam figyelni, de remélem érthető voltam...


Előre is köszönöm!!!!!! :)



2012. máj. 15. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
oh azt énis láttam annak zsír a zenéje (nat geos) és a nat geo wildet reklámozza vele
2012. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ahh igen :D de továbbra se találtam meg :/ lehet h hülyén keresek :D inkább felveszem tv-n xD de kell nekem ^^
2012. szept. 14. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!