Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Homérnak melyik a...

Szerintetek Homérnak melyik a jobb szinkronja a magyar vagy az angol?

Figyelt kérdés
Szerintem a magyar sokkal jobb, de mások véleményére is kiváncsi vagyok.

2012. máj. 15. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:

A magyar szinkronhangok sokáig minőségiek voltak, de az elmúlt pár évben egyre rosszabbak (a válság miatt lehet). Két dolog viszont továbbra is jó: az animációs filmek és a gyerek-tiniszereplők hangja.


A Simpson-családnál pedig ott van az idő is, azért 500*20 perc elég idő arra hogy megszokd és szeresd a szinkronhangot, amit jól eltaláltak. Az angol sem rossz persze.

Viszont Székhelyi már 65 éves, és tartok tőle hogy a következő években esetleg olyan helyzetbe kerül, amikor már nem tudja tovább folytatni a munkát, viszont a sorozat tovább folytatódik, és keresni kellesz egy új hangot Homer számára. Amikor Szakácsi meghalt, akkor is sok negatív kritika érte House új szinkronhangját Kulka által, és sok időbe tellett, mire megszokták. Ebből a szempontból talán jó az a nézőpont, hogy mindent szinkronosan nézzél (a netről ma már elérhetőek a sorozatok), mert az legalább biztos, és még eredeti is (amúgy is a szinkronizálás megöli a karaktert valamilyen szinten).

2012. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A magyar nekem jobban tetszik, pedig nem vagyok nagy szinkronpárti.

(Amúgy meg aztán rajzfilmet nézhetsz eredeti szinkronnal, ott ha kiesik egy szinkron, ugyanúgy pótolják, ez csak élőszereplős műveknél jelent stabilitást, mert ugye a színészt nem tudják feltámasztani. :D )

2012. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért egy Family Guy szinkroncsere húzós lenne, ahol Seth a hangja Peter, Stewey, Brian és még pár másik karakternek is.
2012. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Homér magyar hangja zseniális, nagyon jó Székhelyi József. Én minden nap nézem a sorozatot és mindig elcsodálkozok, mennyire át tudja adni Székhelyi az eredeti Homér-t, pedig én semmit nem nézek szinte szinkronosan, de a magyar hang jobb mint az eredeti itt :D
2012. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal, nagyon jól eltalálták Homer szinkronhangját. :)
2012. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Homer magyar hangja mindent ver, mikor angolul énekelnek akkor hallatszik igazán mennyivel jobb a magyar szinkron.
2012. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Székhelyi mindent ver,amikor azt mondja,hogy DÓÓ,az nagyon tud ütni,tehát egyértelműen a Magyar.
2012. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gordon Freeman ***** válasza:

érdekes hogy homer hangja eredetiben eléggé magas, miközben magyarul Székhelyié pedig eléggé mély, gépiesebb, de szerintem azon ritka esetek egyike, amikor jobb mint az eredeti.


néha lehet az eredetit hallani amikor pl. valamit szinkron nélkül énekelnek, stb...

2013. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!