Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tetszik nektek Friderikusz...

Tetszik nektek Friderikusz műsorvezetői stílusa?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elvagyok vele mert hasonlít a saját nyegle stílusomhoz...
2012. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
bírom...
2012. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem, mindig is utáltam.
2012. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Azt hiszi humoros, de egyáltalán nem! Mellesleg, Vágónak a kis újában is több volt.
2012. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Lazábbra vette a műsort a stílusával.

Amikor Vágó volt, nekem mindig az az érzésem támadt, hogy itt az öreg bölcs varázsló, aki majd segít a játékosoknak. :D


Friderikusz pedig pont az ellentétje: nem olyan kötött az egész műsor, néha besüt egy-egy poént stb.


Az az igazság, hogy nem vezeti rosszul a Legyen Ön is Milliomos!-t, de mivel ez a produkció mindig is Vágó nevéhez kötődik, így sokaknak egy kicsit nehéz megszokni az újat.

Nekem is, de ettől függetlenül nem ítélem el. :)

2012. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
szerintem ez a stílus egyáltalán nem áll jól neki, és Vágó tényleg sokkal többet tud nála.
2012. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

"Lazábbra vette a műsort a stílusával."


Alapból ezzel semmi gond nem volna, de nem jól képviseli a laza stílust. Egész egyszerűen nincs jó humora! Valaki poénos, valaki nem.

2012. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Egy majom.
2012. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Én nagyon bírom a pasit, hihetetlenül értelmes, baromi jó humora van, igaz, kicsit intellektuálisabb, mint az amúgy igen értelmes, de megát sötét bunyesznak feltüntetni szerető Fábrynak, ezt a humort pedig kevesebben értik. Friderikuszt a Vágóval összehasonlítani pont olyan, mintha a tiramisut a paprikás csirkével hasonlítanánk.

A Vágó nagyon nagy volt abban, hogy eljátssza, milyen nagy tudású - a Friderikusz valóban igen nagy tudású, és nagyon hitelesen játssza el, hogy nem az. Ki, mit mer felvállalni. Én most olykor nézem az Átvágót, és ilyen közvetlen összehasonlítva a két MŰSORT (és nem a műsorvezetőt!), sajnos az Átvágó sokkal unalmasabb...:-(((

A "tudás" alatt Vágó esetében a lexikális tudás nagyobb, Friderikusznál az általános műveltség jóval erőteljesebb. Vágóból a sértettség még mindig süt, Friderikuszból meg a laza életöröm. Hát ennyiben hasonlíthatók össze - de tűz és víz a két ember.

2012. máj. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
75%
Naná,hogy tetszik...!!! a show az show és a tudás hatalom: egyszerűen szórakoztat és értelmesen,végre egy nem primitív műsor. A Vágó osztotta az észt és lenézte a butuskákat.
2012. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!