Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az október 1-én induló RTL 2...

Az október 1-én induló RTL 2 csatorna, ugyanúgy országos, ingyenesen is fogható csatorna lesz, mint az anyacsatorna az RTL Klub? Több műsor miatt is érdekelne!

Figyelt kérdés
Azt olvastam országos lesz, de megerősitést kérnék, és hogy ingyenesen is fogható-e majd, mind az analóg mind a digitális platformon, mint az anyacsatorna az RTL klub ??
2012. máj. 20. 02:27
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ingyenesen fogható csatorna nem létezik.
2012. máj. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dehogynem! m1, RTL Klub, TV2, plusz még digtitálisan Duna TV Duna World, úgyhogy ne irkalj hülyeségeket ! :) köszi! Valaki mástól válasz?
2012. máj. 20. 10:28
 3/10 A kérdező kommentje:
m2 kimaradt
2012. máj. 20. 10:29
 4/10 anonim ***** válasza:
ezen én is gondolkodtam, de arra jutottam, nem vagyok annyira biztos benne, mivel ugye vannak a tv2-nek is testvércsatornái, amelyek csak valamelyik szolgáltatónál érhetők el (fem3, pro4)
2012. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mondjuk azt olvastam, hogy nem ilyen ismétlőcsatorn lenne mint aZ RTL többi testvéradója, hanem önálló lesz, rtl húzóműsorokkal, na most ha nem lehetne ingyenesen fogni, akkor eleve kisebb volna a nézettségük, tehát bukta, meg az is eszembe jutott h amit az RTL klub akartak pénzt kérni, azt az RTL 2 reklámbevételéből behozzák. Azt olvastam, hogy azRTL 2 országos általános szórkoztató csatorna volna, mig a testvéradói a(akár tv2 akár rtl) nem mondható el... na majd meglátjuk! Vélemény?
2012. máj. 20. 13:32
 6/10 A kérdező kommentje:
helyesbitek: Azt olvastam, hogy azRTL 2 országos általános szórkoztató csatorna lesz, mint az RTL klub, mig a testvéradói a(akár tv2 akár rtl) nem mondható el... na majd meglátjuk! Vélemény?
2012. máj. 20. 13:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Na vajon "ingyenes" lesz?
2012. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező! Azt hiszem kevered a fogalmakat. :)

Az "ingyenes" alatt feltételezem olyan csatornákat értesz, amelyekre a szolgáltatód által "árult" valamely csomagban ELŐFIZETSZ! A kérdés tehát így hangozna jól, mondjuk az én esetemben: Nekem a Diginél van előfizetésem az alap csomagra. Elérhető lesz-e ebben a csomagban vajon az RTL 2 csatorna? Vagy netán olyan "különfizetős" lesz, mint a HBO és társai?


Azért találtam ide, mert épp erre kerestem a választ a neten... :)

De mielőtt a másikat lehurrogjuk azt mondván, hogy hülyeségeket beszél, előtte nem árt gondolkodni kicsit, mert lehet, hogy mi magunk beszélünk hülyeségeket. ;)

Minden jót!

2012. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pl.: www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok__3500588-az-rtl-2-ingyenes


(Előző vagyok)

2012. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az rtl2 kevesebb háztartásban elérhető.

Kezdjük ott hogy az RTL KLUB-ot 15 évvel ezelőtt kereskedelmi csatornaként hozta létre, vagyis a bevétel egyrészét az államnak kell adnia, cserébe ven műsorszórási engedélyük stb.

De viszont az rtl2-őt nem az állam pályázatán hozta létre, így viszont elérhető lesz az rgész országban de csak a nagyobb csomagokban.

2012. dec. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!