Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki nyeri meg a...

Szerintetek ki nyeri meg a csillag születiket? Kinek szurkoltok, kinek kéne megnyernie?

Figyelt kérdés
Én speciel nem szurkolok senkinek, de ez nem azt jelenti, hogy nem tetszenek. Azért nem tudok dönteni, mert szerintem mindenki jó, alkalmas a fődíjra. Ti mit gondoltok?

2012. máj. 20. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Szirota Dzsennifer. A quantum mindig ugyanazt a 3 mozdulatsort ismétli, ráuntam.
2012. máj. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a Jennifer nyeri meg vagy az aki operát énekel. Következőnek szerintem J.M. esik ki, aztán a QantumXXL. Én valahogy így várom a dolgokat.
2012. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

PlaZmának kellet volna :(((

Most Jennifernek és a Quantum XXL-nek szurkolok.Remélem hogy Jennifer megnyeri,de azt se bánom ha a Quantum.

2012. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Réka SZJ ***** válasza:
49%
quantum+jenifer
2012. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Szirota Dzsennifer vagy A quantum
2012. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
szirota jennifer vagy a quantum xxl
2012. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jennifer, QuantumXXL, Juhász Marci... én eredetileg Plazmának szurkoltam, de kiesett. :( pedig szavaztam rá. Na mind1. Marci meg a Rossz vért nagyon szuperül énekelte, csak énekelne megint iyeneket, ne népdalokat! Így ki fog esni... :(
2012. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!