Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » "Műhiszti" volt a Jóban rosszban?

"Műhiszti" volt a Jóban rosszban?

Figyelt kérdés

Helló!


Lehet, hogy kicsit zakkantnak néztek, de szerintem a Tamás atyás dolgok megvoltak rendezve, és előre tudták, hogy a nézők megmozdulnak.


Minden egyes riportban hangsúlyozzák, hogy 3-5 hónappal előrébb járnak mind forgatókönyvileg, mind felvételekkel.

Na már most, ugye volt ez az In memoriam Tamás atya rész, 22-én, emiatt egy napos csúszásban vannak a készítők. De már x ideje reklámozzák a Csillagsztárt, és a plakátokon is a mai dátum (2012.06.01) szerepelt.


Ebből az egészből azt akarom kihozni, hogy minden be volt tervezve.

Kérlek, normálisan írjatok hozzá.



2012. jún. 1. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,ők tökéletesen tudják melyik részt mikor vetítik le.Bár arra próbáltam rájönni hogy a nézők hogyan tudhatták hogy Tamás atya meghal mert amikor volt az in memorian Tamás atya és mondták hogy a nézők kérésére ez nekem teljesen homály.Majd az utánam válaszolók talán találnak logikus hisz a magyarázatot.(ha lesznek utánam válaszolók)
2012. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
In memoriam Tamás atya...ne haragudjatok, de ez agybaj...:O
2012. jún. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon figyeltem..:D

De a készítők megint balhézni akarnak mert megjelent Szentesi doki és Bettikének tetszik.. hogy itt még mi lesz..

2012. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát igen ez az előre forgatás vicces: a flm szerint ugyanazon a napon játszódik mint ahányadika van, ezt már többször észrevettem. Június elsején, pénteken volt a csillagsztár, aznap "nálunk" is 1-je volt. Kicsit vicces hogy nagykabátban járkáltak az emberek, mivel ez téli felvétel. (pl. amikor a Szabi bement a boltba, szőrmés nagy kabát volt rajta) :)
2012. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!