Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » 1991-ben pontosan mikor...

1991-ben pontosan mikor vetítették a Dallast Magyarországon? Van valakinek akkori tv újsága?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 03:12
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] 1990.december 28.at ír első vetítési időpontnak,péntekenként volt műsoron,én is néztem
2012. jún. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom, csak nekem a pontos időpont kellene, mert aközben születtem. Gondoltam valaki hátha emlékszik rá:)

De azért köszönöm a válaszod :)

2012. jún. 11. 08:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló pontosan leírta, hogy péntekenként vetítették az epizódokat általában 20:15 körüli kezdéssel.


(Egyébként nekem a mai napig úgy rémlik, hogy szilveszterkor volt az első rész, és még az is dereng, hogy hétfői nap volt. Bár akkor még csak 9 éves voltam, de ez valahogy nagyon megragadt.)

2012. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hmm...akkor a szüleim vmit nagyon elcsesztek, hogy nem tudnak emlékezni.:D de asszem rákérdezek újra.

köszönöm a válaszokat :) (nem vettem észre a vetítés időpontjának a kezdetét, neharagudjatok)

2012. jún. 11. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:
tuti péntekenként volt, emlékeim szerint 8-tól
2012. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szabó Zsolt20 válasza:

Az első részt 1990. december 31-én hétfőn, a további részeket péntekenként sugározta este 8 órától a Magyar Televízió 1-es csatornája.


Barnes-Ewing (Cliff és Jockey) és a Ewing-Ewing (Jockey és Bobby) harcok a Ewing Olajtársaságért, ami akkor sem csitult amikor Jock (Jim Davis) meghalt. (Jim Davis valójában valóéletben is meghalt.)

2012. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!