Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Bleach- Valaki megtudná nekem...

Hitsugaya Lau kérdése:

Bleach- Valaki megtudná nekem mondani, hogy ezek pontosan hányadik részek? Mert ami oda van írva az nem jó, mert ilyen hülyén van megadva.

Figyelt kérdés

BLEACH | SEASON 15 EPISODE 287


Bleach | Season 15 Episode 305



#anime #Bleach #Animax #shounen #Nemfehérítő._.
2012. jún. 14. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Bleach Évad: 15. Rész 287.


Bleach Évad: 15. Rész 305.

2012. jún. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Tehát ahogy az első mondta , amm nincs hülyén megadva érthető nemtom mia a problem..

2012. jún. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ezek szerint nem érthetően irtam ki... azt szeretném tudni hogy pontosan hányadik rész tehát pl: 153.rész

nem pedig: 3. évad 213. rész ...

Mivel nem tudom hogy igy melyik nah m1

2012. jún. 28. 18:17
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]



am meg a 15.évadban nincs is 305. rész... :/ vagy csak év vaok vak?

2012. jún. 28. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően a japánok nem is listáznak évadokat. A forgalmazók által vannak forgalmazói évadok, illetve epizódcsomagok. (Ugyanazt jelenti a két kifejezés a forgalmazó által.)

Érthető, hogy a kérdező miért nem érti. Egy évadon vagy epizódcsomagon belül nem lehet ennyi rész. (Maximum 65 lehet, de a Bleach-nél kevesebb.) Úgy szokták írni, hogy évadon belül hányadik rész, de itt valószínűleg a szezon csak érdekességképpen van feltüntetve, és az epizódszám stimmel az eredetihez viszonyítva. Ám az tény, hogy ez így rossz.

2012. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!