Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti szoktátok nézni az rtl...

Ti szoktátok nézni az rtl klubbon az "Asztro Show"-t, csak hogy röhöghessetek egy jót? :D

Figyelt kérdés
Én most nézem kb. másodszor, de csak azért nem kapcsolok el, mert nem hiszem el, hogy mikkel nem tudnak kiszedni pénzt az emberekből, és ráadásul a telefonálók szerintem még hisznek is ebben :D Az ürge fog egy ingát, és az "határozott igennel" vagy "határozott nemmel" válaszol, hogy a telefonálón van-e rontás, vagy nincs. Ha van, akkor veszi a csávó a különböző színű "mágikus fonalait", és VÁG BELŐLE :O :D :D Aztán begyűri a cetlit egy kupába, és este 9-kor ÁRAMOLNI fog a pénzenergia a telefonáló felé :O És TELEFONÁLNAK!! szerintetek mennyit gyakorolt az ürge, hogy ne röhögje el magát? És akik kitalálták ezeket a szavakat, mekkorákat röhöghettek már közben? :D pl. pénzenergia, ingával való jóslás, tisztánlátó, tisztánérző, kristályokkal való jóslás stb. :D ilyeneket én is ki tudok ám találni :D dobjunk el egy papírrepülőt, ha 3 méternél messzebb megy, akkor rontás van a dobón, amit úgy lehet leszedni, hogy bukfencezik kettőt jobbra, dob valakin egy tai otoshit :D

2012. jún. 15. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Vazz egyszer láttam, hogy óriási betűkkel reklámozták, hogy csak most 100 000-szeres pénzenergia!!!! hát hallod ba+ XXDDD

Jah meg, hogy lásd milyen fickók ezek, egyszer láttam benne Uri Geller egyik régi utód jelöltjét, Christian Pantherát XXDDD


Am Mogács Dániel egyszer ezt figurázta ki, baromi nagy volt, közölte az önkéntessel, hogy a maga hátán van egy szellem és elkezdte ujjanként lefejteni róla, meg húzta és mondta, hogy nagyon kapaszkodik XXDD, majd ha megtalálom youtubon belinkelem.

2012. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tedd a kezed a képernyőre,igen érezd az energiát és a csíít , persze hogy nézzem(és röhögök) :D
2012. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 stella08 válasza:
Én nem nézem, ha nevetni akarok akkor megnézek egy vígjátékot vagy szimplán youtubera felmegyek. Hiszek az ezotériában, bár ez egy orbitális baromság amit a tv-n keresztül művelnek a telefonálókkal. Bárazok se normálisok akik beveszik ezt a tv-n keresztül gyógyítós, jóslásos dolgot. Ha kíváncsi valamire, menjem el inkább személyesen egy ilyen témában foglalatoskodó emberhez.
2012. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nézem, gáz az egész! Este vártam egy filmet, de lenémítottam és addig mást csináltam. Gáz a köbön, hiszékeny embereknek. Ja, nem ez volt a kérdés? :-D
2012. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!