Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek megnézzem a...

Szerintetek megnézzem a holnapi hajnali meccset (2:50)? Kb 11-kor meg vizsgázok.

Figyelt kérdés
2:50 digisport Corinthians-Santos elődöntő visszavágó (1-0). És még nem tanultam semmit a vizsgára :( ?

2012. jún. 20. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nézd meg, hanem tanulj!
2012. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerinted melyik a jobb? megnézni egy meccset amit bárhol részletesen elolvashatsz vagy akár online meg is nézhetsz ha megtalálod, vagy hulla fáradtan beülni vizsgázni ?
2012. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Step 1. Megnézed a meccset , elalszol a vizsgáról , Vizsga 100% FAILED

Step 2. Meccs nézés helyet tanulsz , Keveset alszol , fáradtan mész oda , 20% FAILED

Step 3. Megnézed a mecset, Felkelsz időben , de még jobban fáradt leszel mert 4órát aludtál , 60% FAILED

Step 4. Nem nézel mecset , nem tanulsz , időben felkelsz , vizsga előtt csokitzabálsz , 0% FAILED (Majd vizsga után rakod a kábelt a csokitól)

Step 5. Nem nézel mecset , nem tanulsz , időben felkelsz , nem eszel csokit , 5% FAILED.



Én a helyedben a 4est választanám , de tényleg , vizsga előtt kikell pihenni magad , tanulni se éri meg az utolsó 1 napban , csak rá stresszelsz . Alugyá ,zabálj csokit, tedd le , majd szarj 1jót!Ez az én tanácsom!

2012. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!