Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Téged melyik tévéműsor köt...

Téged melyik tévéműsor köt le? Vagy csak én érzem úgy, hogy a huszon valahány csatornából egy sem való semmire?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés tv adás van manapság (szerintem) a tv-ben ami annyira le tud kötni, hogy végig bírjam nézni anélkül, hogy az okostelefonomon ne mennék fel közben a netre :-) Pl. 1 a sok közül ami jó (Keith Barry trükkjei).


Te hogy vagy ezzel a kérdéssel?



2012. jún. 22. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Most éppenséggel a foci EB rendesen le tud kötni.
2012. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekunk csak m1,rtlklub,tv2 van. Antennánk sincs, csak egy vezeték az erkélyen lévő fém létrához tehat esoben. .Pottyos.. A kepernyo es nezhetetlen. Ami lekot a Castle és doktor house a tv2-n. Fokusz es baratok kozt az rtl-en. M1 en altalaban valtozo. Ma pl olimpiai eskü

14l

2012. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Discovery, spektrum és ezekhez hasonló csatornák műsorai. Esetleg barátok közt, jóban rosszban, ha nagyon unatkozom.
2012. jún. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Paprika tv-t és a Spectrum Home-ot nézem

(de én idősebb korosztály lehetek:) )

2012. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kizárólag az M1 hiradóját nézem (jelenleg az EB-t, majd az olimpiát), a kereskedelmi csatornák idegesitően gagyik.

Általában minden nap letöltök egy filmet, és azt nézem.

2012. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!