Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek mi a véleménye arról,...

Kinek mi a véleménye arról, hogy a tv2 állandóan abbahagyja a sorozatokat?

Figyelt kérdés
Jericho, 90210, Hősök és szerintem még folytathatnám a sort...Nem azzal van gond, hogy váltanak de ha már leültetnek az első 2-3 rész elé utána akkor ne vegyék már le.Az egész téma nem egy hatalmas gond csak kiváncsi vagyok kinek mi a véleménye evvel kapcsolatban
2009. júl. 8. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem nagyon idegesít. Nem tudom miért csinálják ezt, de már nekem is feltűnt :D Már nem is nézek nagyon tv-t főleg nem ezt a sz.. adót.
2009. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én sem bírom őket :) talán a Napló amit rendszeresen nézek aztán szevasz...
2009. júl. 8. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:
hát engem nem nagyon érdekel mert ugyse nézem..:)
2009. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nézettségi kérdés.Nézettség = pénz.

Ha egy sorozatnak alacsony (legalábbis a vártnál rosszabb) a nézettségi mutatója,akkor a csatornának nem éri meg megvásárolni több évadot.

A leadott 2-3 rész a tulajdonképpeni "teszt",ez idő alatt figyelik a nézettséget és ha az nem üti meg a kalkulált mércét,akkor tipli van...

2009. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nahát, a harmadik hozzászóló értelmes választ adott, ritka az ilyen a hasonló kérdéseknél.
2009. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én megértem ezt a nézettség = pénz dolgot de nem igaz hogy ezt nem lehetne másképpen megoldani pláne a tv2-nél sorra buknak bele a sorozatokba.A Jóban rosszbant se nézem de hallom sorra írják ki az embereket mert nincs pénz.és akkor még a főszereplőt is kiírják elméletileg uh ez röhej...
2009. júl. 8. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:
A Jóban-Rosszbannál azért nem kifejezetten csak a pénz miatt van nagy átalakítás: a Barátok közthöz képest nem volt elég fordulatos a sztori, és a Nagy-Britanniából érkező író nem tudott egy csomó karakterrel mit kezdeni.
2009. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz az Rtl-en van de a Mentalistát nagyon sajnálom hogy vége lett, én nagyon bírtam benne a főszereplő mukit:), remélem szeptemberbe folytatják.
2009. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ez tiszta gáz, hogy abba maradnak a sorozatok, én ezért nem is nézek tv-t, hanem letöltöm.


Egyébként azért hagyja abba a sorozatokat a tv2, és rtlklub, mert egymással versenyeznek, és ha már azt látják, hogy egyik sorozat, vagy bármilyen műsornak nem olyan a nézettsége, ahogyan ők azt elvárnák, akkor már áthelyezik az altuális műsort más műsoridőba, vagy egyszerűen törlik. :S

2009. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!