Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit tudnék csinálni itthon?

Mit tudnék csinálni itthon?

Figyelt kérdés
már unom ezt a folyton csak facebook meg internetezgetés és a tv-ben is csak a hülyeséget nyomják...mi az amit itthon a lakás területén tudnék csinálni és hasznos,(nem a házimunkákra gondolok ezen) vagy ha nem is hasznos de szórakoztató.. fogadnám az elgondolkodtató filmeket is azokat szeretem :D
2012. júl. 9. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
hatalmas trauma. olvass, filmezz, nézz sorozatokat, aludj.
2012. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pillangó

Légcsavar

2012. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én javaslom a Vadidegen című filmet, eléggé elgondolkodtató.
2012. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Javaslom Denzel Washington filmjeit, zöme igaz történet alapján készült.
2012. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó 3 nak köszi :)
2012. júl. 10. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért nem mész le a barátaiddal? (Remélem lány vagy mert lányos dolgokat fogok írni ha nem akkor el se olvasd szerintem.)

Na mindegy..

Keress rajzokat a neten és másold le őket vagy rajzolj magadtól , próbálj magadnak szép arcfestéseket csinálni nem ilyen jujj cuki pillangó stb. hanem pl. ilyet:

[link]


csinálj a régi nem hordható ruháidból (ha van ilyen) új ruhákat , Nézd meg a kedvenc színészeid wikipédiáját és ha ott találsz olyan filmjét amit még nem láttál de érdekelne és fent van a neten nézd meg azt.

próbálj mintákat festeni a körmödbe.

Vetess egy könyvet vagy keress a neten és olvasd el.

Díszítsd fel a szobád.

kamerázz a barátaiddal.

Sorozatokat tudok ajánlani , hogy ne unatkozz :

Gossip Girl ( A Pletykafészek )

Vámpírnaplók

Odaát

Jersey Shore

Szellemekkel suttogó

Született feleségek

Grimm

A Titkos Kör ( the secret circle )

Tölts le jó játékokat a netről és játsz azokkal.

Netes Játékok:


Transformice

Honfoglaló

Mondjuk ez a kettő fiúknak is jó.


Olvass olyan oldalakat ahol a sztárokról , divatról , suliról , ciki sztorikról stb.-ről olvashatsz pl:

Starity .hu

Neon.hu


Közösségi oldal:


Formspring

ha nem tudod mi: Itt az emberek kérdéseket szoktak feltenni egymásnak , lehet személyeset is meg olyat is ami az összes követődet megkérdezi. Sok jó fej ember van ott és tanulhatsz/röhöghetsz is egyes emberek válaszán.

A legtöbb ember 11 felett és 30 alatt van szóval olyan "öregek" és kicsik nincsenek ott.


Hát ha lány vagy és tudtam segíteni akkor szívesen :D

2012. júl. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Átnevelő tábor-engem nagyon megfogott ez a film, főleg azért mert megtörtént


Lányom nélkül soha-ez könyv, bátran mondhatom, hogy az egyik kedvenc könyvem, alig bírtam letenni olyan érdekes és szintén megtörtént..egy nő írja le, hogy mi történt vele és a kislányával.

Sikoly-most ezt olvasom, már eléggé a vége fele járok és ez is olyasmi amit nagyon nehezen tudok letenni :)

2012. júl. 19. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!