Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a címe az autó átalakításos...

Fanatic kérdése:

Mi a címe az autó átalakításos műsornak a Discovery-n?

Figyelt kérdés
2-3 éve volt egy műsor a Discovery egyik csatornáján. A lényege, hogy 3 csapat volt, mind3 választhatott magának 1 autót, és az adott, aznapi versenystílusnak megfelelően kellett az autókat átalakítani. Kék, piros és zöld csapat volt mindig. Kicsit hasonlított a "Roncstelepi csaták" és a "Fából vaskarika" című műsorokhoz. Meg tudná mondani valaki a műsor nevét?

2012. júl. 12. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
NEm az újáépítők volt az?
2012. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :(. Ebben a műsorban az autók átalakítása után versenyeztek velük, egymás ellen és itt inkább roncsautók voltak.
2012. szept. 3. 21:18
 3/7 anonim válasza:
esetleg volt még régen ha jól emlékszem ,talán szupergépek volt a neve , abba is három csapat volt ha jól tudom , de volt egy olyan is ahol egy hangárba építették meg az autókat, előtte kaptak pénzt megkapták hogy milyen jellegűt kell építeniük megvették az autót , megcsinálták , pontozták a kinézetüket meg ilyenek, de nem tudom már mi volt ennek a címe sajnos de utána nézek hátha :) ..
2012. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
amit írtam mégse szupergépek hanem : A szupergép , na de ám nézd itt vissza : [link] : nézegettem de nem tudom így , neked lehet eszedbe jut ha meglátod a címét , baloldalt van egy naptár ott betudod állítani a dátumot 2005-ig akár.., remélem vmivel tudtam segíteni :)
2012. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fuh, köszi, még nincs meg, de legalább megtudtam, hogy vissza tudom nézni a régi műsorokat! :D
2012. szept. 12. 12:42
 6/7 A kérdező kommentje:
és találat :D "Flúgos futam" a műsor címe. Most már tényleg nagy segítség volt! Köszi!! :D
2012. szept. 12. 12:47
 7/7 anonim válasza:
téll, az volt azz :D szívesenn! :D ha neten tudsz nézni részt vagy vhonnan letölteni írj légyszi :D köszönöm:)
2012. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!