Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » National Geographic régi...

Amenothep kérdése:

National Geographic régi reggeli műsorkezdésének a videóját ismeri esetleg valaki?

Figyelt kérdés
Régen a NG-n reggel egy szép zenés videóval indították az adást. Valaki tudja esetleg hogy hol lelhető fel ez a videó. Több perces volt és közben nagyon szép videó ment.
2012. júl. 15. 12:50
 1/3 anonim válasza:
szia! Sajnos nem tudom de ha megtalálod légyszi szólj nekem is mert engem is érdekel.
2013. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wannabeapro válasza:

bluevelvet142 nevű youtubosnak van pár ilyen videója (MUSIC FROM NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL... néven, de ezek nem teljesek sajna).


Pár éve én is keresgéltem ezeket és akkor még egy magyar youtube csatornán fent volt az összes (zeneszerzők listájával együtt) de ezt egyszerűen nem találom most (lehet hogy törölték a csatornáját).

Emlékszem, hogy az az illető a leírásban azt írta, hogy a NAT GEO Magyarországnak írt levelet és ők ingyen elküldték neki az összeset CD-n, szóval lehet próbálkozni. :)

2014. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wannabeapro válasza:
2020. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!