Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Rtl Klub vagy a TV2 híradój...

Az Rtl Klub vagy a TV2 híradóját nézitek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 17:38
 1/7 anonim válasza:
rtl:))
2012. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2012. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hihetetlenül bulvár mind a kettő, én nem nevezném hiradónak azt a förtelmet, amit minden nap fél hétkor leadnak.

(A TV2 annyival tisztességesebb csak, hogy nem is nevezi hiradónak.)

2012. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát.. mind a kettőt igazából. Hogy ha van 1 film TV2-n és vannak hírek, akkor ott nézem meg. Ha RTL-en van 1 film és vannak hírek, ott nézem meg. Ennyi :) :D
2012. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rtl Klubon. Igaz, hogy kissé bulvárosabb, mint a TV2-é, bár nem tudom megmagyarázni miért, de nekem érthetőbb és jobban bejön, mint a Tények.
2012. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
TV2
2012. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

duna tv és rtl

amugy a tv2-n nem híradó van, hanem tények, ami nemmás, mint hírműsor, tehát a kérdés helyesen: Az RTL Klub, vagy a TV2 főműsoridős hírműsorát nézitek?

2012. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!