Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ismeri valaki azt a külföldi...

Ismeri valaki azt a külföldi műsort, amiben emberek rengetegek spórolnak azzal, hogy mindenre összeszednek kuponokat és felhalmozzák az egész házban a háztartási cikkeket?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az a műsor...


Magyarországon miért nem lehet ilyet csinálni? Honnan lehetne egyáltalán ennyiféle kupont szerezni?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2012. júl. 23. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Mi a címe? Érdekesen hangzik.

Bár nem értem, azon mi a spórolás, ha akciósan megveszek rengeteg mindent. Én keveset veszek, és a maradék pénzt kamatoztatom. Szerinted melyikünk jár jobban? Bár nem tudom, hogy csinálják a tv-ben...

2012. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a címe, de a TLC nevű csatornán szokott menni.


Úgy csinálják, hogy mindenre van kuponuk és akkor megtervezik, hogy miből mennyit vesznek. Figyelik az akciókat, stb. ... És van, hogy 1000$-nyi terméket megkapnak néhány $-ért, annyira jól megtervezték a vásárlást...

2012. júl. 23. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én szoktam nézni! és nem felesleges dolgokra van kuponuk, hanem amit amúgyis megvennének...vmi kuponmániások vagy ilyesmi a cime...nagyon szeretem! és én is tök sajnálom, hogy Magyarországon itt ilyen lehetőség nincs...ott kint mindent az emberek segge alá nyomnak:(:(:(
2012. júl. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha jól emlékszem Kuponzsonglőrök.
2012. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 luxor válasza:
100%

Igen, Kupponzsonglőrök a címe!

Én is sokat gondolkodtam rajta, miért nem lehet nálunk is ezt csinálni. Sajnos nem igazán találkoztam olyan kuponnal melyet tényleg megéri beváltani. A Pingvin Patika újságjában szokott néha olyan lenni, amivel olcsóbban lehet venni pl. szappant vagy zsebkendőt. De abból is csak egyet lehet beváltani. A többi általában nem éri meg, legalábbis szerintem.

2012. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
.
2012. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem az Extreme Coupopnongra gondolsz? Az megy a TLC-n, Exrém kuponozóknak lehetne lefordítani. Nekem is nagyon bejön! Nem is kell mondani, hogy nagy akcióvadász vagyok, úgyhogy általában minden lehetőséget igyekszek kihasználni:) főként akciókat, de most kaptam az elműtől is kuponokat a pontos számlatfizetésért, úgyhogy azokat is felhasználom majd:) tök ingyen kaptam őket, és ilyeneket mint pl. 10% Nemzeti Színház, vagy 20%-os C&A kuponok. de rengeteg ilyen helyet láttam most neten a kuponos oldalakon kívül, ahol hasznos kuponokat lehet ingyen letölteni, úgyhogy lassan csak itthon is kezd elterjedni ez a trend, legalábbis nagyon remélem:)
2012. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!