Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi baja sok embernek a Hannah...

Mi baja sok embernek a Hannah Montana-sorozattal?

Figyelt kérdés
Szerintem igenis egy jó történet, és korántsem közvetít annyi szennyet, mint a mai műsorok túlnyomó része.
2012. júl. 25. 15:13
 1/6 AncsA(6)3 ***** válasza:
100%

Azért, mert egy nagyon fogékony közönségnek egy olyan információt közvetít, hogy nincs azzal semmi baj, ha csak a külvilágért változtasd meg a külsődet.

Sajnos ezt nagyon sok kislány nézi, akik majd azt hiszik, hogy ez tökéletes, ha másoknak felelsz meg nem pedig felismerni, hogy ki is vagy valójában.


Ezt a hibát többször is elvétik ezek a Disney-s sorozatok. A legtöbben nem látsz mást, csak "ha híres, szép és buta vagy bármit megtehetsz".


Persze ezekkel nem lenne semmi baj, elismerem, hogy néha tényleg lehet rajta szórakozni, de ebben a világban a kisgyerekeknek nincs megtanítva, hogy amit a tv-ben látunk az nem igaz.

És mint mondtam, ezeket a sorozatokat nem feltétlenül a 17- éves korosztály nézi, hanem a 12-14 évesek akiknek még nincs teljes világnézetük.


Huh tudnék még erről beszélni, de eddig is bocsi, h hosszú lett.


(PErsze tisztelet a kivételnek)

2012. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

nézz a Comedy Centralon jó sok Family Guy sorozatot

ajánlom sok-sok egészséggel :D

2012. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szinészi teljesitmény teljes hiánya, a humor teljes hiánya,
2012. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Támogatom a 2. hozzászólót. a Comedy Central sokkal viccesebb minden ami rajta van (sőt ott még filmek is mennek persze komédiák).
2012. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is Comedy Centra párti vagyok!Amiket ott leadnak,azokban legalább tényleg van némi humor!
2015. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy szar. (Na jó, ez most vicc volt, bár sokan tényleg ezzel a nagyon "színvonalas" érvvel jönnek a műsor kapcsán). Egyébként sokaknak az a baja a sorival, hogy "szörnyűek a dalok", "Miley egy ribi" (e helyet sokkal csúnyább szavakat használnak sokan), "undorító" "idegesítő" "semmi poén nincs benne" "színészi játék nulla". Én ezekkel mind egyet is értek egyébként. Húgom régen nézte, és én is néztem vele egy-két részt, de fiúként nekem ez a tortúra kategória. Ráadásul ez a csajszi még nagyon fel is volt kapva anno. Hál' istennek mára lecsengett a Hannah Montana láz. Egyébként néha szoktam nézni, ugyanis annyira rossz, hogy már jó. Szóval ez az én kis guilty pleasure-öm.
2020. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!