Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Műholdas digi tévé bekötésének...

Műholdas digi tévé bekötésének a díja mennyi, és biztosan lehet mindenhol azokat a csatornákat fogni, amiket feltüntetnek a csatornakiosztásban?

Figyelt kérdés
A digi+ csomag kellene, leginkább a nóta tv, és a két digisport miatt ami most nincs a mostani szolgáltatómnál (upc) de kellene. Azt szeretném megkérdezni olyanoktól akiknek ez van, hogy ezek a csatornák meg vannak-e nekik, és a bekötés ingyenes müholdasnál, vagy mennyit kell fizetni. Mert a 1272-es számon azt mondták 10000 forint a tányér meg a beltéri egység, de volt ahol meg azt olvastam ingyenes...
2012. júl. 28. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előző kettő vagyok.

Szerintem a szerelési dij ingyenes, a többi a feltüntetett árak szerint.

2012. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!