Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy tetszett nektek az...

Hogy tetszett nektek az Olimpiai Megnyitó? Csak én vagyok ilyen bunkó, hogy nem értékelem a műsort? Nem volt se látványos, se meglepetés szerű és csak néhol vicces. Megható pedig egyszer sem.

Figyelt kérdés
Nekem egyáltalán nem tetszett, unalmas volt, pár részletet leszámítva. Jó volt az alapgondolat, hogy a történelmet bemutatják, de akármilyen jó is lett volna az ötlet, rettenetesen unatkoztam, végig sem néztem. A Mr. Bean-es rész még elment, de a vaskohászat meg a szufrazsettek a kutyát nem érdekelték. A pekingihez viszonyítva ez egy szánalmas próbálkozás volt, annyira csalódtam. Tudom, hogy ez Európa és nem Kína, ahol mindent meg lehet csinálni.
2012. júl. 28. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó volt, szórakoztató és látványos. Mr Bean-nél szakadtam a röhögéstől, a vaskohászatnál pedig nagy ötlet volt, hogy összeállt a végén az ötkarika. Azt meg, hogy a kutyát nem érdeklik ezek, nem tudom honnan veszed. Szerintem sokkal jobb volt, mint a kínai, abból csak annyi maradt meg, hogy mindenféle tematika nélkül táncolnak.
2012. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elején azt hittem én is, h dögunalom lesz, de végeredményben egyáltalán nem érzem,. hogy a pekingi jobb volt. Látványos volt, de ennyi maradt meg. Ebből viszont a zenék nagyon találtak pl. és lesznek jelenetek, amire még 4 év múlva is emlékezni fogok.
2012. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan tetszett! Főleg hgy a történelmet végigvezették. Ötletes vlt.Igaz hogy Angliában kevesebb talán a pénz,de látványban és mondanivalóban ezerszer jobb volt.Példának mondanám a mesés részt,az isteni volt. Meg az egész:) Nekem nagyon bejött.
2012. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!