Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi Bones racionális válasza a...

Mi Bones racionális válasza a szerelemre?

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Társas kapcsolatokat nem ítéli el, "a faj fennmaradásához és a szociális struktúrába való belleszkedéshez szükséges".

Bones nem szociopata, csak szaknyelvet használ és gyakorlatias.


A szociopata "nem szeret, nem szorong, nem tanul".

Bones nem érzelemmemntes, több pasival is kavar, csak nincsenek illúziói a szőke hercegről. Pl ott az az egyetemi tanára, aki az egyik részben a másik oldalon tanúskodott, abba pl. bele volt zúgva.

2012. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom! Akkor is van v.mi kémiás válasza a szerelemre... és én erre vagyok kíváncsi...
2012. júl. 28. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre gondolsz? 6. évad, 2. rész, amikor Booth- nak magyarázza,hogy az mit érez Hannah- val kapcsolatban: "Hannah közelében megnövekszik a dopamin, norepinefrin valamint a szerotoninszinted. Ez csodálatos érzéseket vált ki...De a boldogságomat nem alapoznám néhány illékony vegyület jelenlétére."
2012. júl. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez az! :) köszi.
2012. júl. 31. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!