Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A TV-ben a minap láttam, hogy...

A TV-ben a minap láttam, hogy az RTL KLUB egy új sorozatot indít amibe szereplőket keresnek korhatár nincs! Szerintetek még lehet jelentkezni? Mit kell ott csinálni? Milyen műsorról van szó?

Figyelt kérdés
láttam a www.rtlklub.hu/szereplo oldalon,hogy akár 12 évesen is jelentkezhetek....szerintetek mennyi esély van r,hogy bekerülök? milyen alapismeretek kellenek hozzá?

2012. júl. 30. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt az oldalt már láttam,de ott nem írnak pontosan semmit csak nyafognak hogy nem értesítették őket stb...tehát olyan embertől kérném aki már volt hasonló szereplőválogatáson
2012. júl. 30. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanarról a szereplőválogatásról van szó, így aki ott beszélget róla az valószínűleg többet tud mondani. A kereső miatt mások is azt a témát keresik fel. Lehet, hogy tele van nyafogással, de olyanok figyelik a témát akiket érint ez a dolog.
2012. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
74%
Én bejutottam, több lépcsős próba volt az RTL médiacenter casting cirkuszában, túljutottam, a szerep is megvolt, a forgatási nap is, de olyan nevetséges összeget ajánlottak, hogy felfordult a gyomrom. Visszaléptem. A lényeg, hogy összefüggően, folyamatosan, érthetően beszélj, jól rögtönözz, legyél érdekes és legyen gyomrod ehhez az egészhez (ennyi pénzért). Összeget a szerep szerződés aláírása előtt mondanak, de gondold meg: ha vidékről jössz vonattal, és ha be is kerülsz, kb nullába, de Pécsről utazva már mínuszba jössz ki (2 oda-vissza utat számolva teljes áron, egyik a casting, másik a forgatás). A kukákat kidobják, de plusz pont, ha hisztérikusan tudsz üvöltözni és meg tudsz tanulni egy fél oldalas szöveget 10 perc alatt. Végtére az RTL cirkuszba keresnek jól idomítható izéket. Olvasd el alaposan azt, amit aláíratnak veled, és ha aláírtad, fogadd el a sorsod. Többet nem mondhatok, mert titoktartási kötelezettségem van. Sok szerencsét!
2012. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én ma jöttem haza a forgatásról...és nagyon élveztem...

Egyébként lehet kérni szállást a forgatási napokra,amit a produkciós cég fizet...reggeli és vacsora benne van a szállásban.

És a pénz szerintem nem rossz...igaz az utazási költségeket kalkuláld bele,az mindenképp mínusz a gázsidból...

A többi nem publikus...alá iratnak veled egy korrekt szerződést...semmi különleges nincs benne...a szokásos titoktartási kötelezettség,anyagiak...stb.

Nem kell tőle megijedni...ha vannak színészi ambícióid,és kicsit tehetséges vagy,megállod a helyed...

Sok sikert...

2012. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!