Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerepeltél már Balázs /...

Szerepeltél már Balázs / Mónika showban? Milyen tapasztalataid voltak, megbántad utána?

Figyelt kérdés
bár most szüneteltetik de látom az ismételgetéseket a tvben és tudom mennyi hülye ember van amúgy is...csak felmerült bennem ha volt valaki és jól leégette magát vagy ott vallottak be neki családi ügyeket később milyennek tartja, ezért kérdezem, hátha találok itt valakit aki volt. én személy szerint semmi pénzért nem mennék el, nem szeretek így nyilvánoskodni
2009. júl. 19. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem,de a szomszéd csaj a balázs show-ban szerepelt ő megbánta nagyon.Azért ment mert üzenni akart a barátjának,hogy szereti jöjjön vissza Balázs megígérte,hogy segít aztán a stúdióban közölték vele más téma lesz és mutattak neki egy srácot(akkor látta életében először) aki "zaklatja szerelmével" és itt kell kiadni az útját és a szájába rágták mit kell mondani.kapott 20 ezret és hazafuvarozták.Be kéne tiltani az ilyen műsorokat vagy legalább éjszaka 11 elött tilos lenne leadni annyira sz@r,szemét semmitmondó nép butitó műsorok.
2009. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
akik az ilyenekben szerepelnek, azoknak nem nagyon van pénzük netre...
2009. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én nem voltam de viszont ismerem Balázst és voltak igaz történetek a balázs showban. Tény hogy nem mindegyik..de olyan 65% igaz.
2009. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!