Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Horror? Akció? Komédia?...

Horror? Akció? Komédia? Thriller, dokumentum? Vagy családi filmek?

Figyelt kérdés
Kinek melyik a tuti? és közülük melyik a kedvenc filmed?
2009. júl. 20. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Az abszolút kedvencek:

1.darkfantasy (pl: vámpíros-farkasemberes, de leginkább az a fajta,ahol ők a főszereplők és nem a félelmetes, agyatlan üldözendő szörnyek)Kedvenc az Underworld1-2-3, Angel sorozat


2.fantasy, kedvenc a Sárkányszív és a Gyűrűk ura (azért a könyv is tetszett)


3.állatos és misztikummal foglalkozó dokumentumfilmek


4.vígjátékok, viszont smmiképpen sem az ilyen, mint a hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt, meg mamma mia, meg ilyen rózsaszín, csöpöögősek, hanem az értelemsebbje, az elvontabb: Kedvencek: Brian élete, Rózsaszín párduc

5. Régi Disney és Dreamworks-rajzfilmek, kedvenc: Oroszlánkirály (az egyetlen és eredeti első rész) Szilaj, a vadvölgy paripája

6. Sci-fi, kedvenc: Star Wars összes része, Csillagkapu sorozat


21/L

2009. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Horror. Pedig félős vagyok.Nincs kedvencem.Inkább a psicho horror az ami durvább nekem. A thrillereket is megnézem és imádom! Amúgy "mindenevő" vagyok, megnézem az aktuális filmeket és eldöntöm tetszett-e.
2009. júl. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. dráma: Sade márki játékai, Rochester grófja - pokoli kéj, Donnie Darko, Lolita, Nagy Hal, Ollókezű Edward stb.

2. thriller

3. horror

4. fantasy

5. sci-fi

Akciófilmeken belül inkább csak a képregényfilmek (Transformers, Batman, X-men stb.) jönnek be.

2009. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam. A gengszterfilmeket kihagytam. ^^
2009. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogyan a musicaleket is. >.<'
2009. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Horror,Vigjáték,Akció,meg a zenés-táncos filmek:)

Underworld,Hannah Montana,Step Up,Harry Potter,Ace Ventura:)

2009. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!