Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kínai szappanopera ahol egy...

Kínai szappanopera ahol egy nemes lány és egy alacsonyabb rangú srác szerelmesek?

Figyelt kérdés

Pekingben néztük egyik este a tv-t és ráakadtunk egy szappanoperára a sok közül, amiben egy kardforgató helyes srác egy nemesebb lánnyal találkozgatott, majdnem csókolóztak, közben a lány is jól bánt a karddal. Az a tipikus "a rang miatt nem lehetünk együtt" -féle.


Ha valaki hallott ilyesmiről, érdekelne a címe.


2012. aug. 14. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:

hát az a baj hogy Ázsiában rengeteg ilyen sorozat van :) és mind nagyon jó :)

nem tudom mire gondolsz, de hasonló a Hong Gil Dong sorozat :)

2012. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amit találtam és gyanakszom hogy az volt, az a Return of the condor heroes. Azt nem láttad esetleg? :)
2012. aug. 16. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem láttam, de majd most fogom ^^

Ahogy olvastam, és belenéztem, könnyen megeshet, hogy ezt kerested tényleg :) De az előzőt is ajánlom, szerintem az is nagyon jó, ahhoz magyar feliratot is készítettek, ha esetleg nem tudnál angolul :)

2012. aug. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az angol megy, azzal nem lenne gond, de azért szeretem a magyar feliratot/szinkront, köszi :) a leírás tényleg passzol, a képeken a srác is ismerős, csak valahogy mégis picit furán kétesélyes :) Na majd talán én is elkezdem. De ha véletlen egy olyan jelenettel találkoznál, ahol a csaj meg a srác ülnek a csónakban és kiáltoznak, aztán a csajszi meg tart kardforgatás-bemutatót és majdnem megcsókolják egymást csak a srác elmegy, akkor rögtön írj :D
2012. aug. 17. 23:56
 5/6 anonim ***** válasza:
meglesz ^^
2012. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezt akarjátok:

lexiopnie akish faxiomate

2012. aug. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!