Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Dragonball Z Szeptembertől a...

Dragonball Z Szeptembertől a viasat 6-on Nézni fogjátok?

Figyelt kérdés

Én igen.


Bizonyíték:


[link]


[link]


[link]



2012. aug. 16. 22:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem , láttam már normális eredeti szinkronnal , simát is Zed-et is és a Kai-t is .
2012. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Én is láttam z et, de tv-ében jobb lesz újra megnézni.
2012. aug. 17. 07:54
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben érdekelne a dolog, ha egy teljesen új szinkront csinálnának hozzá a Japán vágatlan verzióhoz, de így, hogy a régi szinkronnal fog menni, semmi újdonság nincs benne. Bárki le tudja tölteni, vagy megnézi online...
2012. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Én valószínűleg igen. Amikor eredetileg adták, nem néztem, mert nem érdekelt, és igazából most sem izgat annyira, de kíváncsiságból azért megnézem.


Viszont tény, hogy én is jobban örülnék a vágatlan verziónak, és előre félek a régi hírhedt franciából fordított szinkron minőségétől.


Mindenesetre elővigyázatos optimizmussal állok a sorozat újbóli megjelenéséhez, főleg mivel szerintem már bőven itt volt az ideje, hogy újítás következzen be a csatorna animációs kínálatában.

2012. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Asszem, igen. Már ha épp ráérek. Am már láttam az egészet. :)
2012. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%
NEM!
2012. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Slinker válasza:
80%
Nem, mert a magyarok szarul szinkronizálják! Nem csak a hang más, hanem a szöveget is megváltoztatják!
2012. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
nem
2012. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, mert a magyarok szarul szinkronizálják! Nem csak a hang más, hanem a szöveget is megváltoztatják!"


Az nem szar szinkronizálás, hanem simán szinkronizálás.


A sok átírt rész pedig valószínűleg annak tudható be, hogy a magyar változat a francia verzió alapján készült, nem az eredeti, japán szerint. A csigaevőket hibáztassuk.

2012. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Licensz-híroldal szerint új változatot vett a Viasat 6. Emellett egy ismerősöm írt levelet a Viasat 6-nak és az RTL Klubnak is. Kivételesen furcsa módon az RTL-esek válaszoltak normálisan, miszerint az ő változatukat több ok miatt sem lehet átforgalmazni másnak, az már sajnos elveszett ügy.
2012. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!