Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok, a tévéreklámokb...

Hardenberg kérdése:

Mit gondoltok, a tévéreklámokban manapság miért szerepelnek az esetek 80%-ban zsidó színészek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszista, de ez nagyon feltűnt nekem, hogy majdnem minden reklámban legalább egy, a jellegei, arcvonásai által zsidó vagy zsidóhoz hasonlító színész feltűnik! Főleg a bankos reklámokban de nem csak ott.
2012. aug. 18. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért drágaságom mert a zsidók közt rengeteg tehetség van ;)
2012. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy sok a tehetséges zsidó, de a bankszakma az ő privilégiumuk.
2012. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Minél többet mondanak valamit, annál valószínűbb elhiszed, hogy igaz.

Ugyanezen elmélet szerint: minél többet látod a zsidó arcokat a tv-ben, annál valószínűbb, hogy megbízol majd benne, és nála költöd el a pénzed. A zsidó fegyvere a pénz és a kamat.


A zsidóval nem az a baj, hogy zsidó, hanem az, hogy amikor az érdeke azt kívánja, akkor ő a legnagyobb magyar (lengyel, német, francia...stb), amikor meg azt kívánja az érdeke akkor zsidó. Két identitású nép, mindig azt veszi fel, ami az érdekének a leginkább megfelel.

2012. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát a csúf arcoktól én inkább elborzadok, nem hogy megbízzak bennük! :-)
2012. aug. 20. 14:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Valaki szerint már a kérdés is jelenlegi "magyar" jogszabályokat sérti...csak úgy csendesen megüzente, gondolom ő is reklámszínész. Hát ekkora taplót! :-) Azért ott még nem tartunk, remélem.
2012. aug. 20. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!