Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van egy Samsung LE32R71W...

Van egy Samsung LE32R71W típusú lcd tv-m, mi lehet a baja? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
pár hete kezdődött a képernyőn egyre sötétebb, feketébb, fekete-koszrétegszerű színtorzulás, nem látszik mindig, de ott van, sokat látom, lehet valamit kezdeni a hibával vagy a tvnek vége? (teljesen sötétkék háttérrel teljesen jól tisztán látható ez a színtorzulás)

2012. aug. 21. 22:08
 1/4 anonim válasza:
megjött a párzási időszak
2012. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szerintem elkezdett haldoklani az LCD panel, bár lehet csak a vezérlővel vannak gondok... nemtudom, elsőként talán érdemes lenne szétszedni, hátha csak egy belső csatlakozó lazult meg..

ugyanilyen tévém van, egy pixelhibát leszámítva tökéletes

2012. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A probléma még mindig ez, (még nem jutottam el szerelőhöz tehát a helyzet változatlan jelenleg, és volna pár kérdésem még erről) ha van itt hozzáértő kérem segítsen:

1.egyáltalán érdemes még ezt szerelőhöz vinni?

_mert a külföldi weboldalak szerint a benne lakó V320B1-L04-kijelzőből egy új (ha cserélni kéne) kb.45000forint lenne, és ha a szervíz 25000-res díját számítjuk amivel szétszedik és felfedik a hiba okát akkor ebből az árból már durván egy új tvt kapok.....

itt a jelenlegi és a szeptemberi állapot egy kinagyított sötét kék(#000033) képen ahol a legjobban látható ez a színtorzulás:

2012-09-04

[link]

2013-05-23

[link]


2. Ezzel a hibával ezt a típust a legtöbb helyen mennyiért számítanák be?(az új árába)


3. Amúgy én egy ASUS 27T1EH típust néztem ki magamnak, mit gondoltok a célnak megfelel, (nem lesz túl kicsi ehhez képest?)

vagy, ha nem lenne túl jó választás akkor nyugodtan ajánlhattok bármi mást maximum 220.000.ft-ig.....

2013. máj. 23. 19:09
 4/4 A kérdező kommentje:

1.tehát a kérdés még ugyanaz mit gondoltok meddig húzhatja ez a tv ezzel a hibával?:

itt a jelenlegi(2013-05-23) és a szeptemberi állapot egy kinagyított sötét kék(#000033) képen ahol a legjobban látható ez a színtorzulás:

2012-09-04

[link]

2013-05-23

[link]


2. Ezzel a hibával ezt a típust a legtöbb helyen mennyiért számítanák be?(az új árába)


3.(igen_ azóta már találtam róla neten videókat, túl kicsi lenne a 27")(elsőre nem tűnt annak)_viszont azóta találtam egy megfelelő típust a neten 32"-ben, ha végleg elromlik ez és meg kéne vennem az újat.....


4.Meg lehet mondani a 2 linkelt kép alapján, hogy most elkezdett haldoklani az LCD panel, vagy csak a vezérlővel vannak gondok?


5.Amúgy (már van egy kiválasztott típus amin gondolkozom) viszont érdekel a ti véleményetek, milyen TV-t vennétek 220.000-250.000-res kerettel?

2013. jún. 19. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!