Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Naruto. Jövőhéten kiderül...

Naruto. Jövőhéten kiderül kicsoda Tobi. Addig tippelgetünk ki is lehet? :D

Figyelt kérdés

SPOILERSPOILERSPOILERSPOILER

CSAK AKKOR OLVASTAD TOVÁBB, HA AZ ÖSSZES EDDIGI MANGA RÉSZT OLVASTAD!



Tehát kezdjük az én tippemmel. kb 85% esélyt látok rá, hogy Obito lesz az. Hogy miért is Obito?

- tök ugyanolyan a haja Tobinak mint Obitonak

- hogy honnan volt 2 sharinganja azt nem tudom, viszont most a jobb szeme sharingan, a másik rinnegan. Kakashinak a balt adta oda, tehát ez stimmel. Ezért kapcsolódik össze a technikájuk(Kakashinak és Tobinak)

- ha nem Obito Tobi, hanem csak Obito szeme van Tobinál, akkor hogyan juthatott volna hozzá Tobi, Obito szeméhez? Akkor még rengeteg Uchia volt. miért éppen egy elvileg halott embert akart volna kiásni, hogyha sokkal könnyebben is hozzájuthatott volna egyhez?

- a 598. mangában Tobi azt mondja Kakashinak, hogy: "Egy kölcsönvett erő, amit kihasználni se tudsz rendesen, nem elég a megfélemlítésemhez."- honnan tudta Tobi, hogy az kölcsönvett, nem petig elvett? honnan tudja, hogy Kakashinak oda ADTÁK és nem elvette valakitől? hát csak úgy, hogy ő maga, vagyis Obito adta oda neki.

- mond ki gyorsan kétszer azt, hogy obito. mit kapsz?

ObiTOOBIto. :D


ti kire tippeltek? esetleg valami hiba a gondolatmenetemben?



2012. aug. 23. 15:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Nem, Tobi Madara Uchiha-nak vallja magát és a harmadik shinobi háború alatt szerezte meg Obito sharinganját. Nézz utána rendesen :) [link]
2012. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:

Szerintem Kisimoto direkt meg akar zavarni minket ezzel :D

Sokan számítanak rá, hogy Obito lesz az, de szerintem valaki olyan lesz, akire senki sem számít.

2012. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Maga a következtetésed viszont korrekt.
2012. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

Tobi szvsz nem igazán lehet Obito, mert ha visszaemlékszel, amikor a Kyuubi megtámadta Konohát, Minato megküzdött vele. Ekkor Tobi már (láthatólag legalábbis) felnőtt férfi volt, míg Kakashiék gyakorlatilag még mindig gyerekek. Persze lehet hogy alakváltást használt, de ez értelmetlennek tűnik, nekem legalábbis, és amúgy sem biztos hogy fenn tudta volna tartani, főleg hogy (ha jól emlékszem) még meg is sebesült.

Azt a Sharingant, ahol most a Rinnegan foglal helyet, feláldozta Konan elleni csatában, és utána szvsz beültette magának Nagato egyik szemét (azt pedig, hogy az Edo Tensei után miért volt meg mindkét szeme Nagatónak nem tudom, de Itachinak is megvolt mindkettő, annak ellenére, hogy akkor már Sasuke használta őket, szóval lehet azzal van összefüggésben, hogy nem a holttestet használják fel hozzá igazándiból, hanem egy másik testet "alakítanak át").

Na, a következő kettő fogas kérdés, halvány lilám sincs, hogy hogyan, és miért Obito szemét szerezte volna meg valaki, vagy hogy honnan tudja Tobi hogy "kölcsönvett" Kakashi szeme (miközben igazából ajándékba kapta, Jouninná való előléptetése alkalmából, vagy legalábbis így is megfogalmazta Obito), hiszen ezt (amennyire mi tudjuk) csak Kakashi, Rin, és Obito tudta, meg esetleg Minato. Persze, lehet hogy ez közsztori igazából, csak nem tudunk róla :D

Viszont lenne egy viszont kérdésem: hogy élte túl Obito? Hiszem már akkor is haldoklott, amikor csak félig volt betemetve. Ha valami csoda folytán, barátgyilkosság nélkül is aktiválódott a Mangekyou Sharinganja, és elteleportált, akkor is valószínű hogy belehalt volna a sérüléseibe. És ha mégiscsak túlélte, hogy tudná használni a saját Mangekyou Sharingját ilyen hosszú ideig, és ennyiszer, anélkül, hogy megvakulna? Hiszen amennyire látjuk, a szeme egyezik Kakashiéval, ami azt jelenti, hogy nem volt átültetés, mert olyankor megváltozik a Mangekyou Sharing alakja is.

Azt viszont majdnem biztosra veszem, hogy Tobi Uchiha, mert túl jól használja a Sharingant, hogy ne legyen az.

2012. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim válasza:
Szerintem se lehet Obito, egyszerűen kizártnak tartom, hogy túlélte volna. Én még azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy nem Uchiha Tobi, viszont abban biztos vagyok, hogy egy már ismert szereplő van a maszk mögött.
2012. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Tobi saját maga mondta, hogy ô egy Uchiha.
2012. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Az mondjuk nem jelent semmit, mert kiadta ő magát már Uchiha Madarának is.
2012. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Na reagálok mindenkire.:D

Todom hogy Uchia Madarának adta ki magát, de mint tudjuk ő nem lehet az, hiszen Madarát feltámasztották. Ugye az se lehet, hogy ő mégis Madara, csak más testben, hisz akkor Madara testét nem lehetett volna feltámasztani. hiszen az Edo Tensei megidézi az adott ember lelkét a túlvilágról. tehát madara biztos nem az.

Ugye a Kyuubi támadás 16 évvel ezelőtt volt. Kakashi már biztos túl van 30-on. tehát akkor 18 körül lehetett.

ott is van anbuu szerelésben és mennek a kyuubi-hez gai-al. tessék:

[link] tehát akkkor Obito is 18 volt már, tehát felnőtt. Ha megnézed Tobit miután Minato összezúzta lefolyt a teste. szerintem ez azért volt, mert Zetsu kipótolta a testét. erre abból következtetek hogy fehér színű az anya, pont olyan mint Zetsu fehér része. az M. Sharingan eléréséhez nem biztos hogy feltétlen barátgyilkosság szükséges. hiszen Kakashinak is van mégse nézném ki belőle, hogy ezért kinyírta a barátját. szerintem elég egy hatalmas érzelmi megrázkódtatás. Obitonak elég szar lehetett a sziklák alatt, tudva hogy meg fog halni. ekkor feléledhetett a M. Sharingan. kiteleportált és valahogy találkozhatott Zetsuval aki megmentette. De lehet, hogy túlságosan ragaszkodok ehhez az Obito-Tobi elméletemhez és ez már baromság. :)

2012. aug. 25. 13:29
 9/44 anonim válasza:
Ez a "Zetsu megmentette" történet tényleg nagyon logikusan hangzik:) már alig várom, hogy megtudjuk
2012. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

A hetedik válasz igazából nem a kérdésre, hanem a hatodik válaszra volt reagálás, csak ezt elfelejtettem leírni :D

Hogy Kakashinak miért van Mangekyou-ja, arra van egy egyszerű elméletem: magát hibáztatja Obito halála miatt, így (ugyan átvitt értelemben, de) ezzel többé-kevésbé lefedjük a Mangekyou aktiválásnak feltételét.

Aztán: igen, a linkelt részben Kakashi már Anbu ruhában jár, viszont (ha ez alapján nézzük) Gai-on meg még a Chuunin-kabát sincs rajta, plusz Kakashi már 12-13 éves korában Jounin volt, szóval az hogy Anbu ruhában, nem feltétlenül támasztja alá az elméleted. Plusz, ha már linkelgetünk akkor én is linkelek a következő rész egy oldalát: [link] Itt látható Kakashi a kortársaival. A "kölykök" megszólítást kapják, és megtiltják nekik hogy a Kyuubi ellen harcoljanak. Plusz ha összehasonlítjuk a felnőtt shinobi magasságát Kakashiék magasságával, akkor még mindig majdnem egy fejjel alacsonyabbak az átlag felnőtteknél.

Zetsu és Tobi viszonyáról, meg Zetsuról úgy amúgy is nagyon keveset tudunk, szóval az általad leírt is lehet egy eshetőség, ha figyelmen kívül hagyjuk mindazt, amivel cáfolom hogy Tobi Obito.

2012. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!