Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Leírnátok nekem amerika...

Leírnátok nekem amerika legnézettebb csatárnáinak nevét az ABC-n a comedyn és a fox-on kívül?

Figyelt kérdés
kössz
2009. júl. 24. 23:16
 1/2 anonim válasza:

Amerikában a BIG3 az ABC, NBC, CBS, azonban van egy másik szereplő is a legnagyobbak közt, ami később alakult meg, ez a FOX Broadcasting Corporation.


Ezek a legnagyobbak és a legnézettebbek.

2008/09-es évad kevésbé volt sikeres nézettségileg Amerikában a forgatókönyvíró sztrájk miatt. Ennek ellenére úgy tudom, hogy a többek között FRINGE (A rejtély), Mentalista, Doktor House, 24-et is sugárzó, továbbikban a Megasztár és a Kalandra Fal című show műsor eredeti kitalálója a FOX Television lett a legnézettebb a kereskedelmi célcsoportban, ami megegyezik a magyarországival, tehát 18-49-es korosztály számára. A FOX legnagyobb konkurense a Helyszínelőket is sugárzó CBS. Az NBC követi a legnézettebb televíziókat (ez pl. Az áll az alku című show-t találta ki), majd kicsit lemaradva a Vágó István TV2-es Duel című quiz műsorának eredeti megfelelőjét gyártó ABC van, ez a csatorna sugározza többek között még a Magyarországon közkedvelt Született Feleségeket is. Van egy másik nagy szereplője az amerikai médiának, ez a Warner Bros. kötődésű CW. Ez az utóbbi csatorna azonban a BIG4-tól nagyon el van maradva, főleg azért is, mert a CW célcsoportja más, mint a többieké.


www.abc.com

www.fox.com

www.nbc.com

www.cbs.com


Itt elérheted a BIG FOUR-t (vagyis a legnagyobb négy csatornát).


további információ: tothdove@freemail.hu

2009. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz
2009. júl. 25. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!