Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Honnan kéne rendelnem Itachi...

Honnan kéne rendelnem Itachi cosplay cuccot?

Figyelt kérdés
olyan kéne ami jó minőségű és nem annyira drága ..a legjobb az lenne ha kiegészítőkkel együtt tudnám megvenni..egyenlőre ezt találtam ami úgy jónak tűnik de nem tudom megrendeljem-e :/ [link]

2012. aug. 28. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem rendeld , egész olcsó , és ha nem drága a házhoz szálittás megéri.

Viszont mellé még kéne venned Mangekyo Sharinganos kontaklencsét

2012. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az most a legkevesebb:D 15 évesen amúgy sem szabad kontaktlencsét hordani tehát azt nem is fogok rendelni:/

de még jöhetnek a válaszok ha esetleg valaki ajánlana ettől jobb cuccot:D

2012. aug. 28. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
74 dollár postával amit linkeltél, az marha sok. Akkor már inkább vedd meg a hozzávalókat és csináld meg magadnak, mások is így csinálják, legalábbis mindenki akit ismerek magának gyártja a cosplay ruháit. Feleennyibe sem kerülne.
2012. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a full jelmez kerül ennyibe, akkor tényleg megéri. Az sem rossz, sőt, kifejezetten jó, hogy 99%-os az eladó. Egyébként - bocsi az offért - miért ne hordhatna egy 15 éves kontaktlencsét? :D Nekem már 14 éves korom óta van, bár az nem mintás, hanem a rendes, átlátszó, dioptriás változat, de a színezett sem lehet sokkal másabb.
2012. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

azóta találtam egy jobbat amibe több cucc van és jó áron tehát azt rendelem meg:D ahhoz csak paróka kell:D

ja igen amúgy azért mondom hogy 15 évesen nem lehet kontaktlencsét hordani mert az orvos ezt mondta..15 évesen a szem még fejlődésben van és ha lencsét hordasz csak elcs*szed vele a szemeidet ;)

2012. aug. 30. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:

[OFF] Lencsével kapcs.

Igen, általánosságban valóban rossz lehet, de nekem direkt a lencsét javasolták, mert a két szemem közt több mint 3 dioptria az eltérés.

Egyébként örülök, hogy sikerült jelmezt találnod. :) :D

2012. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[ismét OFF, bocsánat]

De pár alkalom - míg mondjuk ,,cosplay-kontaktlencsét" viselsz - nem hiszem, hogy kárt tehet a szemedben. :)

2012. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!