Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hány éves korig nem ciki...

Hány éves korig nem ciki nézni a Disney Channel-t meg a Nickelodeon-t? (egy lánynak)

Figyelt kérdés
Nem nézek rajta mindent, de a Sok sikert Charlie-t, a Jessie-t, meg a Drake és Josh-t nagyon szeretem.

2012. aug. 29. 17:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A mi tornatanárunk nézi a Ben 10-et.És nem szégyellte elmondani az egész osztály elött!Szóval te is nyugodtan nézheted a meséket,max nem mondod el másnak,ha cikinek érzed.De szerintem nem ciki.
2012. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. szept. 1. 14:34
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves vagyok és javában nézem még a sok sikert Charlie-t, Jessit, spongyabobot, ilyesmiket. Nekem néha még a mamám is leül 1-1 elé! Az a lényeg hogy téged szórakoztasson! :)
2012. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Istenem, de ostoba kérdés már bocs miért lenne ciki azt nézel ami szórakoztat. Családi csatorna szerintem. :)


Sok sikert Charlie-t, a Jessie phineas és ferb is én is szeretem azért nézem mert szórakoztat többiek véleménye nem érdekel. Elmúltam bőven 25 ...

2013. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Koczur Adrián ***** válasza:
Én csak az élőszereplősoket szeretem. A kedvencem az Eb és a Web és a Varázslók a Waverly helyről.
2014. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kedvenceim rajta vagy volt: Sok sikert Charlie, Jessie, Icraly, Királyi páros utóbbi kettőn mindig sokat nevetek. Mako memrmaids bár már végig néztem angolul, Hannah Montana jó kis családi vígjáték, Phineas és Ferb már ritkán nézem, Eb és a Web, Sam és Cat, Varázslók a Waverly helyről, Nem én voltamat tuti nézem majd Nem egyszerre nézem épp amelyiket már régebben láttam. kicsit kibővítem rajta tv2 őt rtl-t már alig nézem.
2014. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40évesen is Disney Channelt nézek :)
2019. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!