Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez valami bújtatott reklám az...

Ez valami bújtatott reklám az rtl-nél?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem az lenne vannak ezek a fantasztikus elmemunkával készült reklámok az rtlnél, minthogy a fű zöld, az ég kék. Tudom, hogy ezzel az új acsatornájukat reklámozzák, de mik ezek a villámbevágások?

A "fű zöld" reklámnál a lidl logóját lehet látni egy pillanatra, "az ég kék" reklámnál pedig az fhb bankét.

Régen voltak az amcsi mozikban olyanok egy képkockás bevágások, amiken bevillant egy kóla, vagy valami kaja, és az emberek ennek hatására szomjasak/éhesek lettek.

Akkor ez lenne a helyzet itt is? Menj a lidlbe? Tudat alatti manipulálás? Vagy csak én dramatizálom túl?

Íme a két reklám, az első másodpercet nézzétek, az rtl logó és maga a reklám közötti részt:

http://www.youtube.com/watch?v=QuQ5aMhyQbM

és

http://www.youtube.com/watch?v=-fj8xgNU2ZY


2012. szept. 2. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
én elsőre nem is vettem észre
2012. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de amúgy is ettől nem mennék a lidl-be
2012. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez az rtl 2 reklámja ma láttam a plakátot.
2012. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát én nem látok semmit
2012. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja bocs nem olvastam a leírást :P
2012. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jbondka válasza:

RTL 2.

olyan amilyen...itt egy jó cikk róla:

[link]

2012. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1-2-es válaszoló: hát én sem, de a van aki fogékony rá. A videó alatt van egy hozzászólás amely nagyon jól leírja ezt az egészet, idézem:

"Ezzel manipulálják a tudatunkat. Az elmédig nem jut el a Lidl logó, de a tudatalattidban megmarad és emlékezni fogsz, hogy a szép tájról ez jusson eszedbe. Ezzel hipnotizálják a r*hadékok a nézőket..."

4-es válaszoló: pedig ott van az, nézd csak. Elsőre én sem vettem észre, csak sokadszorra.

3-5-ös válaszoló: no problémó :)

jbondka: ez mind világos, de nem is erre gondoltam, hanem konkrétan a lidlös és az fhb-s képkockára.

2012. szept. 3. 15:40
 8/8 anonim válasza:
Régeben a discoverin vagy a nationon volt egy műsor ien tudat alati uzenetekröl, ott azt mondták sok országba törvény tiltja pld anglia valszeg nem véletlenul....
2012. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!