Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » RTL klub castingra akkor is...

RTL klub castingra akkor is mehetek ha nem járok semmilyen színi tanodába?

Figyelt kérdés
Mindig érdekelt a színészet de eddig sose vettem rá magam hogy menjek el színjátszószakköre viszont szeptembertől járni fogok.Így is lehet esélyem mert azt írják hogy amatőr színészeket keresnek?

2012. szept. 3. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nyilván olyanokat keresnek, akiket nem nekik kell "kifaragni", szóval legalább annyi tapasztalatuk van, hogy szöveget viszonylag gyorsan memorizálnak, jól értelmeznek és jól tudnak előadni.

Nővérem volt castingon az RTL klubnál, ha jól emlékszem, ott is körülbelül ezeket a képességeket tesztelték. Illetve nem tudom, castingokon mennyire gyakori, de szoktak lenni improvizációs gyakorlatok is, az pedig nem mindenkinek megy egyből. :) Ezen kívül a castingokon sokat számít a megjelenés/kinézet is, szóval hiába vagy nagyon jó, ha mondjuk éppen testes, természetes vörös hajú nőket keresnek, te pedig nádszál szőke vagy.

Remélem, tudtam segíteni. :) Ha úgy érzed, hogy menne neked a színész-szakma, akkor csak bátran! Ha van tehetséged hozzá, akkor a castingon valószínűleg színjátszókör nélkül is remekelni fogsz. Persze, néhány órától csak jobb lehetsz. Sok sikert!

2012. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!