Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Biztos láttátok, hogy a...

Biztos láttátok, hogy a Viasat 6 szeptember elsejétől elkezdte újra vetíteni a Dragon Ball Z animét 13 év után először újra a tévében. A Sailor Moon újravetítésére szerintetek mennyi esély van?

Figyelt kérdés
Biztos emlékeztek még, hogy a 90-es évek végén a Dragon Ball vetélytársa a Sailor Moon volt, melyet Varázslatos álmok címmel vetítettek az RTL klubon a Dragon Ballal párhuzamosan. Most, hogy a Viasat 6 elővette a DBZ-t, van-e esély arra, hogy a Sailor Moon is újra képernyőre kerül? Aki tud valamit erről, kérem írja meg.

2012. szept. 5. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Nemhinném hogy 1 shoujo animét bevállalnak mellé.

DBZ-t is szerintem félig félve vállalták be , mert valjukbe lessz ember aki nézi , de komolyabb animés nemigen lessz aki megnézni elcseszett magyar szinkronnal ..

2012. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintem a DBZ szinkronja egyáltalán nincs elrontva. Az igazság inkább az, hogy egy "igazi" animésnek, ahogy te írtad sosem lehet elég jó a magyar szinkron és ragaszkodnak a japánhoz... Viszont attól még van sok animés, aki örül annak is, ha egyáltalán létezik szinkronosan kedvenc animéje...:-)

Szerintem nagy dolog, hogy 13 év után újra megy a tv ben a DBZ, így az újabb generációk is megismerhetik, akik esetleg maguktól nem fogják elkezdeni a netről letöltögetni japánul...elsősorban azért mert még nem ismerik, a tv pedig kiváló eszköz még ma is arra, hogy népszerűvé tegyen egy sorozatot.

2012. szept. 5. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen lehet igazadvan hogy soha nemlessz jó nekünk a magyar szinkron , de nézd a mai animések naruto-n bleach-en one piece-n nőttek fel , szóval innen kiindulva nem biztos hogy sokan szeretnék a dbz-t , azért ezek sokkal kidolgozottabb szebb grafikás történetek ,
2012. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért nosztalgiázni jó :) Mint ahogy a Sailor Moon is jó lenne...
2012. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nézd, a Dragon Ball régebben készült, természetes, hogy ez a grafikán is látszódik. Ettől függetlenül nagyszerű anime, remek sztorival. Csak azért, mert nem mai anime, még lehet szeretni és attól hogy valaki a bleach-et meg hasonló modernebb animéket szereti, még nem zárja ki, hogy ezt is szeresse. A Dragon Ball pedig egy kultusz anime, ahogyan a Sailor Moon is. A lényeg: az akkori legjobb grafikával csinálták mindkét animét és remek történet mindkettő. Ne értékeld le pusztán az elavult grafika miatt...
2012. szept. 6. 12:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

DBZ.*.* Ezen + Sailor Moonon nőttem fel.:) Nem tudom, annyira nekem nem tűnt fel az "elrontott" szinkron.. gyerekfejjel nem is izgatott, most meg túl nagy az öröm amiatt, hogy újra adják és nincs energiám azon filozofálni, hogy jó-e a szinkron vagy nem.=D A grafikája is jó kis retró.=)) Igaz, mára már jobban szeretem a bishiket, de felüdülés visszanézni ezt a sorozatot.:)

[A hozzászólásomnak nem sok köze volt a kérdéshez, de nagyon örülök a DragonBallnak, bocsi.:D]

2012. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagy lesz a nézettsége, akkor előfordulhat=)
2012. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát szerintem meg a DB-nek sokkal jobb volt a grafikája, mint a maiaknak, azok szörnyűek. Mindegyiken látszik hogy számítógéppel van rajzolva, annyira fakók, élettelenek a színek. A DB még kézzel rajzolt, sokkal részletesebben, jobban van árnyékolva, emiatt sokkal "súlyosabb", ütősebb a képi világa, nem úgy, mint a maiaknak. Csak akkor van vele baj, amikor rossz stúdió rajzolja az adott epizódot, akkor néha elég rosszul van megrajzolva. Viszont amelyiket a jobbféle stúdiók, azok nagyon vagányul vannak megcsinálva. Egyébként a magyart én sem nagyon szeretem, mert kicsit butuska lett, de nem is angolul (még az kéne) vagy japánul, vannak még azon kívül is jók, a kedvencem a latin amerikai verzió.
2012. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg nagyon jó a magyar szinkron, egyszerűen látszik, hogy a szinészek nagy műgonddal jártak el. Persze maga a szöveg néha önismétlő és gyenge, sajnos ők is csak a félrefordításokból dolgozhatnak
2012. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!