Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a latin...

Mi a véleményetek a latin amerikai sorozatokról?

Figyelt kérdés
tudjátok mire gondolok, ilyenekre pl h esmeralda, paula és paulina, az újabbak közül maricsuj, teresa meg ilyenek? Nektek mi a véleményetek az ilyen féle sorozatokról? Miért van mindegyikben gyűlölködés meg veszekedés? Ráadásul nyivákolnak is, hisztiznek meg ilyenek. Csak ebből áll az egész. Én is néztem ilyeneket, meg most a Teresát nézem, de kezd az agyamra menni.

2012. szept. 7. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki szereti, akkor fanatikusan elfogadja.

Én minden latin amerikai sorozatot a rosszullétig utálok.

2012. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Az elsővel értek egyet. Mindenki van mindenkivel, mindenki nagyon szenved... én az ilyenektől rosszul vagyok, egyszerűen nyomonkövethetetlen és egy idő után sablonos.
2012. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Régebben én is néztem öket, de most már inkább kerülöm öket. Mindegyikbe ugyanaz a sztori, kibékülnek, összevesznek, és ez folytatodik a végtelenségik. Uncsi.
2012. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
72%
Ezek telenovellák, nem sorozatok. Egyébként én néztem és nézem most is. Teresa eddig a legjobb, a Ruby után. Olyan jól betudják mutatni, hogy valóban vannak ilyen emberek akik a pénzért mindenre hajlandóak. Van aki tanul az ilyenekből van aki meg csak ötletet merít belőle. Nem vagyunk egyformák. A Marichuy is jó csak abban annyit sírnak hogy csoda hogy még élnek. :D Ezek a telenovellák azért készülnek, hogy bemutassák nekünk milyen emberek is léteznek a földön. Törtetőek, gazdagságra vágyók,láthatjuk hogyan tiporják el a szegényebb embereket a gazdagok, azt hiszik mindent megtehetnek mert van pénzük. De lehetne még ezt ragozni naphosszat.
2012. szept. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

" A telenovellák társadalmi megítélése [szerkesztés]


A klasszikus telenovellák társadalmi megítélése változó, és függ az adott ország kultúrájától, szokásaitól. Latin-Amerikában – és általában a déli, illetve a délkelet-ázsiai országokban – szórakoztatónak és kikapcsolónak tartják őket a mindennapi élet gondjai mellett, és még a legszegényebb családoknak is szinte mindegyike rendelkezik műholdvevős televízióval, hogy követni tudják a történeteket. Tehát jellemzően a fejlődő országokban a népesség nagyobb arányban kedveli a telenovellákat, mint a fejlettebb ipari országokban, legfőképpen Európában (kivétel Spanyolország és Olaszország), ahol többnyire becsmérlően vélekednek róluk, s a valóságtól túlzottan elrugaszkodott, igénytelen, „bugyuta” műfajnak tartják őket."

A Wikipédiából.

2012. szept. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Falra mászom tőlük! Volt egy osztálytárnőm aki imádta ezeket, és amikor felhívott magához akkor állandóan ilyeneket kellett néznem vele a tv-ben és az interneten>_<
2012. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Valaki1988 ***** válasza:
91%
Én szeretem őket főleg a Teresát. Bár van 1-2 amitől a falra mászom. Pl: Marichuy (túl sok sírás, ráadásul az átnevezett karakterek),Julieta, Árva angyal stb...
2012. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Szeretem.
2012. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hányórohamot kapok tőlük... Főleg a "maricsui"-tól. a barátnőm nagy fan velem is megnézetett pár részt .. mondjuk utána ő szenvedett végig egy kétórás Miami helyszínelők maratont... Megőrülök az ilyen sorozatoktól olyan elcsépelt főszálak vannak bennük... pl.: a Marichuy nál elcsépeltebb szerelmi szál csak a Castle-ban volt Lanie és Esposito kapcsolata de szerencsére annak gyorsan véget vetettek
2012. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak a Rosalindát szeretem.:)
2014. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!