Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Született feleségekből kinek...

Született feleségekből kinek melyik a legviccesebb/kedvenc jelenet?

Figyelt kérdés
sokat írjatok én is írok majd;D

2012. szept. 9. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Amikor Gabi a jakuzziban mos :)
2012. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobban a tömeghisztiriás rész tetszett... az volt a legjobban megcsinálva... :D
2012. szept. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az melyik?
2012. szept. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

áá a jakuzzis k.rva nagy volt:DDDDDDDD mikor Gaby Bree-éknél van és:

bree: minden rendbe?

aby: persze mért ne lenne?

bree: csak mert oylan furcsa vagy mostanába és a legváltozatosabb kifogásokkal használod mások fürdőszobáját.. a minap Mr (nemtomki) átment a kertetekbe és észrevette hogy te és carlos nagymosást csináltok a jakuzziba

besírtam ezen xddddd

2012. szept. 11. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:
A tömeghisztériás az az, mikor Paul visszatér és bűnözőket akar telepíteni a Lila Akác Közbe... erre Lynette miatt jönnek tüntetni csomóan... aztán Bree lő egyet és a tömeg megbolondul... agyontapossák Susant meg fejbedobják Lee-t... jáááj, azt többször is megnéztem, izgis volt :D
2012. szept. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fúh... hát abból rengeteg van.

Amikro Lee és Bob összevesznek, és Lee meg Susan együtt rúgnak be. Másnap azt hiszi Susan, hogy lefeküdtek. Jön Bob, (közben Susan elmondta Gabinak, hogy mi történt, csak azt nem, hogy kivel). És Bob mondott valami olyasmit, hogy Lee képes bármit megdugni, ami mozog, és bajsza van. XDD

Aztán a 8. évadban, amikor Gabi új melót kap a boltban, és otthon hagyja a gyűrűjét. Azok a beszólások, amiket Carlosnak mond. Carlos megkérdezi, hogy hány ilyet tud még. 15-öt (vagy mennyit). :DDDDDDDDD

Gabi összes nevetése. Karen beszólásai. Istenem. Rengeteg rész volt még. Annyit nevettem! :D

2012. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok van. A legtobb Gabrielle altal volt. Nekem o az orok kedvenc. Mikor a 2.evadban bekiabalja Mary novernek a templomban hogy a budos k***a. A 8.evadban amikor Breevel meg a rendor palijaval viszik vissza a kocsit Sherley neninek xd. Mikor SZMK-s elnok lesz es kesik a lavakoves masszazs miatt. Stb...:D
2015. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8.01-ben mikor Gaby megy Dugan atyahoz, hogy segitsen Carlosnak, es ellopja a kocsit ami a repterre viszi az atyat. Aztan megszolal hatulrol egy par ketsegbeesetten hogy ok a naszutukra mennek, es 3 oraval elobb ott kell lenni a repteren. Erre Gaby: Oh nyugi dragam, miota lenyomtuk Osamat akkor setal fel a gepre amikor akar.:D :D
2016. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!