Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik magyar adón megy...

Melyik magyar adón megy anime? Jetixen kívül.

Figyelt kérdés
olyan kéne ahol nem csak naruto meg pokémon megy.. :)
2009. júl. 29. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Bocsy,de a jetix mióta ad animét? csaj sz*rok vannak ott.

Este 8 óra után kapcsolj át a minimax-ra akkor kezdődik az Animax.Ott vannak animék.Föleg 21:15-től...

2009. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
>csak
2009. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak a minimaxról tudok, esténként megy rajta anime. Viszonylag sok megy rajta :)
2009. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nah meg ugye az RTlen is van Kaleido most...

Amúgy a naruto nem rossz csak a sok hüle tizenéves tette azzá.Én is utáltam de elolvastam a mangát is most imdom,van értelme,csak nem az animét kell nézni...

2009. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A minimax után nevezetesen az "Animax" c. adó megy, nah, az kifejezetten "csak" animét ad(azért csak, mert most az Amazing race meg valami szuperhős kerestetiket is benyomtak -.-") . Aki esetleg olyan helyzetbe van, h. a szülei nem nagyon engedik, h. este animét nézzen(én ilyen vagyok, apám csak egyszerűen "japán virnyogó f@szságnak hívaj :( )annak ajánlom a neten megtalálható cuccokat(különösen mert van egy csomó még nem szinkronizált, csak feliratos anime) vagy vegye rá a szüleit, h. invi-tévéje legyen, ott vissza lehet nézni az adásokat(nekem az van:D )
2009. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha az animé azt jelenti amire gondolok akkor ezek vannak:

cartoon network

nickelodeon

bebe tv

minimax\animax

disney

2009. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!