Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki le tudná nekem írni A...

Valaki le tudná nekem írni A korona hercege c. film előzményeit? Ki kicsoda, hogy van rokonságban kivel?

Figyelt kérdés
Lemaradtam az elején és nincs időm elejétől megnézni a részeket, csak arra vagyok kíváncsi, hogy a koronaherceg kicsodája a királynak? Mióta van a felesége? Ki az a hercegnő meg a fia, akik mindig mesterkednek? Nem értem az egészet, itt mindenki "felség". De hogyan?

2012. szept. 11. 16:05
 1/4 wartburg353s válasza:
A koronaherceg a király unokája. Az apja volt a király fia, de ellene is mesterkedtek (a király felesége, meg annak a testvére, meg a többi gonosz), és ezért a király azt hitte, elárulta őt, és bezárta egy ládába büntetésből. Ott halt éhen szerencsétlen. Az a hercegnő a király lánya valamelyik másik feleségétől vagy ágyasától, tehát rokona a koronahercegnek.
2012. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 wartburg353s válasza:
Ja, a felesége: az első pár részben a herceg még kisgyerek volt, de amint "felnőtt lett" (tehát volt egy időugrás a sorozatban), már felesége is volt neki. Gondolom, valamikor kamaszkorukban adták össze őket.
2012. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Na ezt nem értettem, hogy folyton utalgattak valami Sado(?) hercegre, akiről nem tudtam, hogy kicsoda vagy mi lett vele. De most már képben vagyok, köszi.
2012. szept. 12. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!