Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van othon egy Samsung Sync...

Hunika99 kérdése:

Van othon egy Samsung Sync Master Xl2370hd Tv-m s ha ramegyek egy jo csatornara kiirja hogy kodolt jel de en tudom a kodot hogyaan dekodoljam?

Figyelt kérdés

#Samsung #TV #Kod.Dekod
2012. szept. 13. 14:28
 1/4 A kérdező kommentje:
PL HBO comedy. Lattam hogy a digin ki lehet kodolni de nekem ezek a digitalis csatornan jonnek be
2012. szept. 13. 14:30
 2/4 anonim ***** válasza:
A kódolt jelhez dekóder kell. Előfizetés a csatornára. Pl. HBO, HBO2, Cinemax ilyesmik.
2012. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És hol láttad hogy ki lehet kódolni? Úgy érted pl. HBO előfizetés nélkül a rendes sima mozicsomag nélküli előfizetés mellett a digitális csatornát?
2012. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező nincs tisztába a dolgokkal. Hbo cinemax ezekértfizetni kell a szolgáltatónál ahol vagy. Ha nem fizetsz elö rá akkor ezeket nemfogod fogni amugy nagyon okos lehetsz !!! Ingyen kéne hogy nekeljen fizetni érte tudnád hogy kéne de ha kell valami neked hbo akkor fizest ki és nézheted és csalásal ne probáld megszerezni az adot mert bemérnek anniyt fizetz büntetésts hogycsak na.
2012. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!