Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mostanában miért fut olyan...

Mostanában miért fut olyan sok anime a TV-ben, miért csinálnak olyan sok élőszereplős vígjátékokat? Hova lettek a! JÓ! Rajzfilmek?

Figyelt kérdés
A Cartoon Networkon nőttem fel. Kezdetben még nem kötötték be anyáék a családi csomagot, szóval addig csak olyan csatornák voltak, hogy m1, m2, TV2, RTL Klub. Addig VHS-ről néztem egy csomó Tom és Jerryt, nagyon imádtam (imádom). Aztán bekötöttük a T-Home-nál, de csak a CN volt, szóval én azt se tudtam, mi az a Nickelodeon meg Jetix... Aztán egy csomó b&@đßság ment a Cartoon Networkon: Ben 10, Bakugan, az a csóder izé (szerintem egy nagy .....), az a nyomis dolog, stb. Emiatt egyre kevesebbszer láttam azt, ami jó. Majd a T-Homenál új évkor megszűnt a CN :( IPTV-re váltottunk, ahol már voltak gyerekcsatornák (Disney Channel, Nick). De hiányzik a Tom és Jerry, Scooby-Doo, Bátor, Dexter és Dee Dee, talán még a Pindúr Pandúrok is. :( Nincs valami módja, hogy láthassam?
2012. szept. 14. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért sok az anime , mert erre van piac , ezt szeretik a nézők .

Tény hogy a CN sok animét mutat .. ezt én sem /Anime fanként sem / értem hogy miért .

A CN egy amerikai és európai rajzfilm csatorna lenne .. én úgy veszem hogy azzal hogy CNre animéket raknak be PL: Inazuma Eleven , vagy Duel Monsters hogy az anime beismerte vereségét az anime ipar előtt .

Ez nem feltétlen baj , csak azt nemértem miért csak a közönség kisebbik részét akarják .. ha betennének 1-2 nagyágyút .. és itt most nem a Naruto-ra meg egyéb neverend shounen társára gondolok , hanem 1-2 tényleg mesterműre (pl: Code Geass , HagaRen , Gintama ) hatalmas sikerük lenne szerintem . Jó igen 1-2 mindent valszeg nem lehet leadni korhatár nélkül ..

De teszem azt a Doraemon-t simán belehetne rakni , Ku**a sok része van és gyerekeknek szól.



Én véleményem ..


Az hogy 1-2 régi mese hiányzik .. hát tölcsd le netről :D

2012. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A régebbi rajzfilmek átkerültek a Boomerang-ra. Nagy ritkán azért mutatják még a klasszikusokat, legalábbis néha látom őket a CN-en, de elég random módon kerülnek műsorra.


Amerikában a felnőtteknek szóló esti TV-blokkban, az Adult Swim-ben pedig mutatnak számos egyéb animét is, köztük persze sikersorozatokat is. Az európai CN-en ezzel szemben tényleg elenyésző az animék száma.

2012. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, egy rövid ideig volt Boomerangom, csak a T-Home megszüntette az agresszió miatt a CN-t, és ezzel a Boomerangot is...
2012. szept. 16. 08:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát hogy őszinte legyek /szintén anime fanként/ nem igazán értem, hogy miért, én se. A régi sorozatok mindig is jók voltak, és most is azok, bár már mellőzik őket, mert annyiszor játszották le ugyan azokat. De lehetne rendszert csinálni belőle,de nem, leadják egy hét alatt aztán 2 hét múlva újra. Az animéknek, is ott van az Animax... bár már az se érdekel senkit. Ha tényleg valami jót adnának oké. De ez nem az. Múltkor láttam CN reklámot, és tele volt b*szva minden szarral, az a reklám ment rajta, ami 3 éve vagy még több. Scooby Doo.. úgy néztem, amikor megláttam, hogy milyen 3D effektek (vagy mik, én nem értek hozzá) voltak benne. Miért fájna leadni a régit? az még jó is volt.

A Disney-ről meg már nem is lehet beszélni. Régen bírtam az FoxKids aztán Jetix-et, de ez mindennél rosszabb. Tele minden élőszereplős fossal, ami véletlenül sem vicces. Amerikában, meg mindenhol máshol ezerszer jobb adók, és műsorok mennek. Nálunk miért nem??

2012. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!