Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondolsz a Mónika showról?...

Mit gondolsz a Mónika showról? Az utóbbi időben (mikor még ment) azért kezdtem nézni, mert akkora balhékat csapnak, mindig verekednek.

Figyelt kérdés

Annyira poén ahogy a cigányasszony ( senkit nem akarok megsérteni,de azért oda tényleg olyanok járnak..) bemegy és akkor tépik egymást össze vissza meg ordibálnak végig..

hát sajnos ez van magyarországon.. ti mit gondoltok?


2009. júl. 31. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretem, nem tartom színvonalas műsornak nem is értem kinek van erre igénye, hogy ilyen műsor legyen az rtl-en mint a Mónika v. a Győzike...
2009. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy megjátszott verekedések, de nyilván nem azért "válogatnak" be olyan "embereket", amilyeneket, hogy nyugodtan üljenek és modnjuk a hüvelygombáról beszélgessenek... A kereskedelmi televíziózásnak nem az emberek problémája a lényeg, hanem a nézettség, és azáltal a magasabb reklámbevétel... A cigányoknak alapvetően ilyen balhés a természetük, hamar ütnek-szúrnak. Rájöttek, hogy a hülye magyaroknak ez kell, akkor ezt kapják, mert ezzel nő a nézettség.
2009. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Azt hogy ez egy hülye ku*rva. A cigányoknak meg ad 10.000 forintot hogy csinálják a műsort, a sok birka, vagyis mi, helyesbítek, TI!! Meg nézitek és röhögtök rajta, az elmétek meg egy nagy szeméttelep. Ennyit akartam. Skrewdriver voltam.
2009. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Bulvárműsor, a szó negatív értelmében.

Régen én is néztem a nevetséges műbalhék miatt, de mivel minden rész kvázi ugyanarról szól, hamar ráuntam.

2009. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!