Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Várható új csatorna a DIGI Tv-n?

Várható új csatorna a DIGI Tv-n?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy pl. a Cool-on is állandóan reklámozzák a poén+-t,vagy a sorozat+-t, ezek szimpatikus csatornák,viszont vannak hiányok még.(Hálózat,Filmmúzem,ComedyCentral,Film+2,Reflektor TV,deko,....stb.)Ja és a DOQ is rajta van a csatorna listán,(kiírja,hogy magyar)de se kép,se hang.
2009. aug. 1. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
a digi tv beltéri egysége egy nagy szar már bocs h ezt mondom de ez igaz.nekem is digi tv van bekötve és vettem egy opticum 4000c márkájú beltérit és ezen a digi tv paraboláján keresztül ingyen jön az összes hbo,cinemax,film+2,sorozat+,poén+,comedy central meg minden amit reklámoznak
2009. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hol lehet olyat kapni,és mennyibe kerül?Egyszerűen csak a kábelt átrakod az új beltéribe?(Társbeltéri van az én szobámban.!)
2009. aug. 1. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor neked k*urva jó az opticum-od....

a 3 HBO-cinemax-film+ az jön de a többi nem,comedy central,film+2,filmmúzeum stb..ilyenek nincsenek..DoQ az van és magyar.Különben meg keress rá a google-ban orton vagy opticum 4100c,azook a legjobbak.Meg olvasgass,nézz itt körül:

[link]

2009. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1-ső vok.opticom 4000C-et egy éve vettem 20000ezer ft-ért,most nem tom menyyi és igen csak a kábált kell átkötni.

másodiknak szól:csak azért jönnek mert egy ismerősömmek rátelepítettünk egy új szoftvert meg újy csatornalistát és kész már jön is minden

2009. aug. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne nézzél már hülyének...1.2.81-es AU-s soft van rajta,frissített csatornákkal,hogy jöhetnének neked ezek a csatornák,amikor nincs benne a Digi csatornakészletében,vagyis magyarul ezeket a csatornákat nem sugározzák...itt van a Digi csatorna listája,csak ezeket sugározza:

[link]

[link]

2009. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha tudnál olvasni oda van írva h nem hivatalos csatornalista
2009. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az csak egy dolog...itt lehet el tudod hitetni a hozzá nem értőkkel hogy te film+2-őt meg comedy central-t stb--nézel..de velem nem,írj már be a lenti link alatt lévő oldalra hogy te milyen csatornákat nézel..annyira ne fognak komolyan venni hogy ki sem nevetnek..

[link]

2009. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem is Digim van, de ha beírsz pár paramétert (11,747 és 11,977) Akkor bejön egy pár csatorna. De némelyik nem működik sajna... De van Prizma, Reflektor, Fishing and Hunting és sorolhatnám... Menü, telepítés TP szerkesztés és keresés. A TP frekvencia részhez írd be amiket zárójelbe írtam. De külön-külön. A Polarizáció legyen vizszintes, A szimbólum sebesség 28,000 MSPS. Majd Keresés. Vársz,s voilá! Itt vannak! :)
2012. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!