Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Véget ért az X-faktor válogató...

Véget ért az X-faktor válogatója. Ki eddig a legmeggyőzőbb?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Istenigazából senkitől nem dobtam magam hanyatt... Túl sok tehetségkutató volt már ebben a pici országban ahhoz, hogy valódi tehetségeket találjanak, szerintem.
2012. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Speciel én épp ellenkezőleg gondolom: erős a mezőny, nem is kicsit. Radics Gigi aligha nyerne itt, Vastag Csabáról nem is beszélve...
2012. szept. 23. 20:18
 3/15 anonim ***** válasza:

Sztem semmi értelme nincs annak h egy évben kétszer is legyen "tehetségkutató" (X faktor, Csillag születik), minek ennyi celeb? Csak azért csinálják, h minél több ember minél több szavazatot küldjön és jól megtömjék a zsebüket. Nagyon kevés van sztem amelyiknek tényleg van hangja.


Én nem szoktam nézni, csak úgy megy mellettem a tévé,de azt a csajt amelyik charlestont énekelt azt szívesen hallgatnám még.

2012. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csobot Adél?
2012. szept. 23. 23:29
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne mondd mar,h Csobot Adel hangja jobb ,mint Gigie...

Semmi extra v ilyesmi nincs Adelban,nala meg Muri Eniko is jobb.

Amugu megy nekem egyik sem tetszik..az elso X faktorban voltak igazi hangok,azota egy sem.


Egyebkent Radics Gigi nem akarmilyen hanggal rendelkezik,gyonyoruen enekel. Szerintem nem is kellene hozza hasonlitgatni.


Amit irtam,az a sajat velemenyem,biztosan sokan maskepp latjak.

2012. szept. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak Csobot Adélnak, Jáger Kingának, Meggyes Csabának, Lass Beának, Oláh Gergőnek és Zámbó Krisztiánnak van jobb hangja, mint Radics Giginek - legalábis szerintem, bár a válogató után még nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.
2012. szept. 24. 00:01
 7/15 anonim ***** válasza:
Részemről Csobot Adél.
2012. szept. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A 3 csajszi aki Adele-t énekelte az utolsó válogatón, sztem a legjobbak.:)
2012. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem a Kátai Arustei csapat,a Gubik Petra csapata,CSobot Adél és volt még egy srác aki mondta h bármikor megszülhet a barátnője na az tetszett még, meg egy kettő ember csak nem tom a neveket:D
2012. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csobot Adél kiesik, volt a promoban
2012. szept. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!